"Class of Lies" Dizisinin Yeni Afişleri ve Yeni Bir Fragmanı Yayımlandı

Başrolünde Yoon Kyun-Sang’ın yer aldığı, OCN’in "Class of Lies" adlı yeni dizisinin yedi karakter afişi ve dördüncü fragmanı yayımlandı.

Dizi, bir suç işledikten sonra hiçbir tepki ile karşılaşmayan gençler ile bu işlenen suçların genç mağdurları etrafında dönmektedir. Suçlular tepki görmediği için mağdurlar korunamamaktadır. Bir gün, sözleşmeli bir öğretmen (Yoon Kyun-Sang) ortaya çıkar ve bu duruma göz yummaz.

Yoon Kyun-Sang dizide başarılı bir avukat olan Ki Moo-Hyeok karakterini canlandırmaktadır. Sadece parayı önemseyen birisidir. Bir gün, üstlendiği bir dava yüzünden gözden düşer. Saygınlığını tekrar kazanabilmek için bu dava ile alakalı olan bir lisede geçici öğretmenlik yapmaya başlar. Başlarda kendi menfaati için bu okula gelmiş olsa da burada gerçekleşen suçları ve bu suçların mağdurlarını gördükçe, mağdurları kendi akranlarından koruyabilmek için kolları sıvar. Onun karakter afişinin sloganında şunlar yazmaktadır: "Yasa bir dizi kuraldır. Benim mi yoksa rakibimin mi mahvolacağına karar verecek olan kurallar..."

Keum Sae-Rok dizide kadın başrol karakter olan Ha So-Hyun’u canlandırmaktadır. Ki Moo-Hyeok (Yoon Kyun-Sang) ile aynı lisede beden eğitimi öğretmenliği yapmaktadır. Öğrencilerine değer vermekte ve onları sevmektedir. Ki Moo-Hyeok ile beraber öğrencilerin sakladıkları sırlarla yüzleşir. Ayrıca Ki Moo-Hyeok’a karşı romantik duygular beslemeye başlar. Onun karakter afişinin sloganında şunlar yazmaktadır: "Okulumdaki öğrencilerin çocuklarım gibi olduğunu biliyor musun?.."

Jun dizide bir lise öğrencisi olan Yoo Beom-Jin karakterini canlandırmaktadır. Onun karakter afişinin sloganında şunlar yazmaktadır: "Hayvanlar için aramızda kavga etmeyelim. Çünkü yememiz için daha çok fazla geyik var."

Choi Yu-Hwa dizide yetenekli bir savcı olan Cha Hyun-Jung karakterini canlandırmaktadır. Onun karakter afişinin sloganında şunlar yazmaktadır: "Eğer kendine güveniyorsan, bunları mahkemeye de söyle. Bir duruşma, bir duruşmada olmalıdır."

Choi Kyu-Jin dizide bir lise öğrencisi olan Lee Ki-Hoon karakterini canlandırmaktadır. Onun karakter afişinin sloganında şunlar yazmaktadır: "Sanırım bugün rahatça uyuyabileceğim? Çünkü o öldü."

Han So Eun dizide bir lise öğrencisi olan Han Tae Ra karakterini canlandırmaktadır. Onun karakter afişinin sloganında şunlar yazmaktadır: "Omzunda bir çip takılı gibi. Nasıl yardım alacağını bile bilmiyorsun."

Kim Myung-Ji dizide bir lise öğrencisi olan Na Ye-Ri karakterini canlandırmaktadır. Onun karakter afişinin sloganında şunlar yazmaktadır: "O zaman onu yalnız mı bırakmalıyım? Bizimle oynamalarına rağmen?"

Dizinin yönetmen koltuğunda "Dr. Frost" dizisinin yönetmeni Sung Yong-Il oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümü 17 Temmuz’da yayımlanacak.

Kaynak: (1)