"Justice" Dizisinin Yeni Fragmanları Yayımlandı

Ana Kadrosunda Choi Jin-Hyuk, 'After School' grubundan Nana, Son Hyun-Joo ve Park Sung-Hoon’un yer aldığı, KBS2’nun "Justice" adlı yeni dizisinin üç karakter fragmanı yayımlandı.

Dizi, ailesini kaybettikten sonra intikam arayışına giren Lee Tae-Kyung’un (Choi Jin-Hyuk) etrafında dönmektedir. Kardeşinin intikamını almak için bir avukat olsa da şuana kadar tek odağı para olmuştur. Bu yüzden, aralarında zengin bir iş adamı olan Song Woo-Yong’un (Son Hyun-Joo) da bulunduğu zengin kişilerin avukatlığını üstlenmiştir. Ancak, kayıp kadın oyuncuları içeren bir davayı üstlendiğinde bu durum değişir.

Choi Jin-Hyuk dizide bir avukat olan Lee Tae-Kyung karakterini canlandırmaktadır. Bir kişinin suçsuzluğunu kanıtlamakta veya en azından şartlı tahliyesini sağlamakta alanın en iyilerindendir. Ancak tüm bunların yanında sahte tanık bulma konusunda kötü bir üne sahiptir.

Nana dizide Seul Merkez Bölge Savcılığı Ofisi’nde görevli bir savcı olan Seo Yeon-A karakterini canlandırmaktadır. Babasının izinden giderek bir savcı olmayı seçmiştir. Güçlü adalet duygusundan dolayı peşine düştüğü bir suçluyu yakalamadan peşini bırakmaz. Bu yüzden de ona 'bomba' adını takmışlardır. Kadın oyuncuların seri cinayetini ve onların ortadan kaybolmasını içeren bir davayı üstlenir. Bu dava üzerinde çalışırken eski erkek arkadaşı, Lee Tae-Kyung (Choi Jin-Hyuk) ile savcı-avukat olarak tekrar karşılaşır.

Son Hyun-Joo dizide bir inşaat şirketinin CEO’su olan Song Woo-Yong karakterini canlandırmaktadır. Daha fazla güç ve para kazanmak için başkalarının açgözlülüğünü ve hırsını kullanmaktadır. Kayıp kadın oyuncuları içeren bir dava yüzünden Lee Tae-Kyung (Choi Jin-Hyuk) ile çatışma içerisine girer.

Dizinin yönetmen koltuğunda "The Miracle We Met" dizisinin yönetmeni Jo Woong oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "School 2017" ve "Cheer Up!" dizilerini kaleme alan Jung Chan-Mi yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümü 17 Temmuz’da yayımlanacak.

Kaynak: (1)