"The Golden Garden" Dizisinin İlk Afişleri ve İlk Fragmanı Yayımlandı

Ana kadrosunda Han Ji-Hye, Lee Sang-Woo, Oh Ji-Eun ve Lee Tae-Sung’un yer aldığı, MBC’nin "The Golden Garden" adlı yeni dizisinin üç afişi ve ilk fragmanı yayımlandı.

Birbirinden tamamen farklı hayatlar yaşayan ancak bir olay nedeniyle birbirlerinin hayatlarına dolanan dört kişinin etrafında dönmektedir.

Han Ji-Hye dizide 6 yaşındayken bir yetimhaneye terk edilen Eun Dong-Joo karakterini canlandırmaktadır. Adı dışındaki hiçbir şeyi hatırlamamaktadır. Oh Ji-Eun dizide oldukça popüler bir sosyal medya ünlüsü olan Sa Bi-Na karakterini canlandırmaktadır. Hırslı bir kişiliğe sahiptir ve Eun Dong-Joo’nun (Han Ji-Hye) hayatını elinden almaya çalışmaktadır.

Lee Sang-Woo dizide bir dedektif olan Cha Pil-Seung karakterini canlandırmaktadır. Kariyerinde başarılı birisidir. Anne ve babası öldükten sonra onu zengin büyükannesi büyütmüştür. Lee Tae-Sung dizide mutlu bir ailenin hayalini kuran Choi Joon-Ki karakterini canlandırmaktadır. Temiz bir kalbi vardır. Aşk dışında her şeye sahiptir ve zengin biri olmasına karşın kalbinde her zaman bir boşluk hissetmiştir. Sa Bi-Na’ya (Oh Ji-Eun) gönlünü kaptırdıktan sonra hayatı karmaşık bir hale gelir.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Father, I'll Take Care of You" dizisinin yönetmeni Lee Dae-Young oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Man Who Sets the Table" dizisinin kaleme alan Park Hyeon-Ju oturmaktadır. Ayrıca Yönetmen Lee Dae-Young ve Senarist Park Hyeon-Ju, daha önce "Flower of the Queen" dizisinde beraber çalışmıştı.

Dizinin ilk bölümü 20 Temmuz’da yayımlanacak.

Kaynak: (1)