"Hell Is Other People" Dizisinin Yeni Bir Fragmanı Yayımlandı
  • Maysa
  • 12-07-2019, 14:46

Başrollerini Im Si-Wan ve Lee Dong-Wook’un paylaştığı, OCN’in "Hell Is Other People" adlı yeni dizisinin ikinci fragmanı yayımlandı.

Dizi, birkaç kişi ile mutfağını ve banyosunu paylaşacağı bir daireye yeni taşınan Jong-Woo’nun (Im Si-Wan) etrafında dönmektedir. Taşındıktan bir süre sonra ev arkadaşlarının göründüğü kadar normal insanlar olmadığını anlar. Ayrıca evde tuhaf olaylar meydana gelmektedir.

Yayımlanan fragmanda, Im Si-Wan'ın şu sözleri duyulmaktadır: "Burası cehennem. Yabancı insanlar tarafından meydana getirilmiş korkunç bir cehennem."

Im Si-Wan dizide 20’li yaşlarında olan Yoon Jong-Woo karakterini canlandırmaktadır. Hayatı boyunca küçük bir kasabada yaşamıştır. Ancak Seul’deki küçük bir ofiste iş bulur. Bu yüzden Seul’e taşınır. Lee Dong-Wook dizide bir diş doktoru olan Seo Moon-Jo karakterini canlandırmaktadır. Jong-Woo’nun (Im Si-Wan) yeni taşındığı apartmana yakın bir yerde kliniği vardır. Küçük bir kasabadan Seul’e yeni taşınan Jong-Woo’ya, Seul’deki hayata uyum sağlamasında yardımcı olur.

Dizi popüler bir webtoondan uyarlama olacak. Webtoonu diziye Senarist Jung Yi-Do uyarlayacak. Jung Yi-Do daha önce "Save Me" ve "Item" dizisinin senaristliğini yapmıştı.

Dizinin ilk bölümü 31 Ağustos’ta yayımlanacak.

Kaynak: (1), (2)