"Hip Hop King – Nassna Street" Dizisinin Yeni Bir Fragmanı Yayımlandı

Başrollerini Lee Ho-Won, Lee Na-Eun, Shin Won-Ho ve Han Hyun-Min’in paylaştığı, SBS’in "Hip Hop King – Nassna Street" adlı yeni mini dizisinin üçüncü fragmanı yayımlandı.

Dizi, sadece hip-hop müziği tutkunu olan dört gencin etrafında dönmektedir.

Lee Ho-Won dizide 18 yaşındaki bir lise öğrencisi olan Bang Young-Baek karakterini canlandırmaktadır. Büyükannesi ile birlikte Daegu’da yaşamaktadır. Hip-hop müziği tutkunudur ve hayali bir gün iyi bir rapçi olmaktır. Bu yüzden, Seul’e taşınır ve buradaki Doobak Lisesi’ne kaydını aldırır.

Lee Na-Eun dizide Bang Young-Baek’ın (Lee Ho-Won) yeni okulunda sınıf arkadaşı olan Song Ha-Jin karakterini canlandırmaktadır. Onun hayali bir yazar olmaktır ve herkesten sakladığı bir sırra sahiptir. Bang Young-Baek ile aralarında romantik bir ilişki gelişir.

Shin Won-Ho dizide Bang Young-Baek’ın (Lee Ho-Won) yeni okulunda bir öğrenci olan Kim Tae-Hwang karakterini canlandırmaktadır. Bir rapçidir ve iyi bir rapçi olma yolunda onu destekleyen varlıklı bir aileye sahiptir. Bang Young-Baek’ten hiç haz etmez.

Han Hyun-Min dizide Bang Young-Baek’ın (Lee Ho-Won) yeni okulunda bir öğrenci olan Seo Ki-Ha karakterini canlandırmaktadır. Onun tek derdi bir kız arkadaş bulmaktır. Bang Young-Baek ile iyi bir arkadaşlık kurar.

Dizinin yönetmen koltuğunda "God's Quiz" ve "Bachelor's Vegetable Store" dizilerinin yanı sıra Bobby Kim, Yoon Mi-Rae ve Sung Si-Kyung gibi ünlü şarkıcıların müzik videolarının yönetmenliğin yapan Lee Joon-Hyung oturmaktadır. Hikâyenin en iyi şekilde gerçeği yansıtabilmesi için hip-hop sektöründen yapımcılar ve müzik yönetmenleri işe alındı.

Dizinin ilk bölümü 9 Ağustos’ta yayımlanacak.

Kaynak: (1)