Hip Hop King – Nassna Street

Puanı: 3,5/5  Oy Sayısı: 22
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Hip Hop King – Nassna Street | 힙합왕- 나스나길
Tür: Romantik, Gençlik
Yönetmen: Lee Joon-Hyung
Senarist: Kwon Soo-Min
Yapımcı: -
Yayıncı: SBS
imdb: -
Bölüm Sayısı: 6
Yapım Yılı: 2018 – 2019
Yayın Tarihi: 9 Ağustos 2019 – 13 Eylül 2019
Yayın Günleri ve Saati: Cuma – 23:10
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Bang Young-Baek
Song Ha-Jin
Kim Tae-Hwang

 

Diğer Oyuncuları:

Han Hyun-Min / Seo Ki-Ha
Yoo Seo-Jin / Bang Hyang-Sook
Kim Young-Ok / Kim Bong-Sook
Ahn Dabi / Jang Soo-Young
Bobby Kim / benzin istasyonu sahibi
Park No-Shik


Konusu:

Dizi, sadece hip-hop müziği tutkunu olan dört gencin etrafında dönmektedir.


Karakterleri:

Lee Ho-Won dizide 18 yaşındaki bir lise öğrencisi olan Bang Young-Baek karakterini canlandırmaktadır. Büyükannesi ile birlikte Daegu’da yaşamaktadır. Hip-hop müziği tutkunudur ve hayali bir gün iyi bir rapçi olmaktır. Bu yüzden, Seul’e taşınır ve buradaki Doobak Lisesi’ne kaydını aldırır.

Lee Na-Eun dizide Bang Young-Baek’ın (Lee Ho-Won) yeni okulunda sınıf arkadaşı olan Song Ha-Jin karakterini canlandırmaktadır. Onun hayali bir yazar olmaktır ve herkesten sakladığı bir sırra sahiptir. Bang Young-Baek ile aralarında romantik bir ilişki gelişir.

Shin Won-Ho dizide Bang Young-Baek’ın (Lee Ho-Won) yeni okulunda bir öğrenci olan Kim Tae-Hwang karakterini canlandırmaktadır. Bir rapçidir ve iyi bir rapçi olma yolunda onu destekleyen varlıklı bir aileye sahiptir. Bang Young-Baek’ten hiç haz etmez.

Han Hyun-Min dizide Bang Young-Baek’ın (Lee Ho-Won) yeni okulunda bir öğrenci olan Seo Ki-Ha karakterini canlandırmaktadır. Onun tek derdi bir kız arkadaş bulmaktır. Bang Young-Baek ile iyi bir arkadaşlık kurar.

 

Resmi Web Sitesi: programs.sbs.co.kr/drama/hiphopwang

 

 

Fragman 1

 

Fragman 2

 

Fragman 3

 

Fragman 4

 

Kaynakları: (1), (2), (3)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…