Uhm Ji-Won, Sung Dong-Il ve Jo Min-Soo Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacak

Uhm Ji-Won, Sung Dong-Il ve Jo Min-Soo, "Train To Busan" filminin yönetmeni ile "Method" adlı yeni bir dizide birlikte çalışacak.

Gizem-gerilim-fantastik türündeki dizi, bir muhabirin ülkenin en büyük bilişim şirketi olan 'Forest'ın gerçek yüzünü ortaya çıkarmaya çalışmasını konu almaktadır. Bir gün, insanüstü yeteneklere sahip olan bir kız ile tanışır ve birlikte haksızlığa karşı mücadele eder.

Uhm Ji-Won dizide bir muhabir olan Lim Jin-Hee karakterini canlandıracak. Adalet için savaşan birisdir. Bir gün, 'Forest' şirketini içeren bir davanın peşine düşer ve bir ruh tarafından ele geçirilmiş ve özel bir yeteneğe sahip So-Jin adında bir kız ile tanışır.

Sung Dong-Il dizide 'Forest' şirketinin başkanı olan Jin Jong-Hyun karakterini canlandıracak. Bir şeytan çıkarma ayininden sonra şirketi başarılı bir hale gelir ve Şamanizm’e inanmaya başlar.

Jo Min-Soo 'Forest' şirketinin bağlı manevi bir danışmanlık şirketinin başkanı olan Jin Kyung karakterini canlandıracak.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Champion" filminin hem senaristti hem yönetmeni olan Kim Yong-Wan oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Train To Busan" filminin yönetmenliğini ve "Psychokinesis" filminin hem senaristliğini hem yönetmenliğini yapan Yeon Sang-Ho yapmaktadır.

Dizinin 2020 yılının başlarında, tvN ekranlarında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)