Jung Hae-In ve Chae Soo-Bin Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacak

Jung Hae-In ve Chae Soo-Bin, tvN’in "Half of a Half" adlı yeni dizisinde birlikte başrolü paylaşacak.

22 Ağustos’ta, tvN’den bir kaynak, her iki oyuncunun söz konusu dizide rol alacağını doğruladı.

Dizi, onun için değerli olan insanın kalbinde küçük bir yere dahi sahip olmanın onun için yeterli olduğunu düşünen bir adamın etrafında dönmektedir.

Jung Hae-In dizide bir yapay zekâ (AI) yazılımcısı olan Ha Won karakterini canlandıracak. 'M&H' adlı bir portal sitenin kurucusu ve beynidir. İşi konusunda oldukça sert olmasına karşın asla sinirlenmeyen ve iyi kalpli bir insandır. Kendi davranışlarını, psikolojisini, anılarını ve deneyimlerini inceleyerek yapay zekâ yazılımcılığı konusunda başarıya ulaşmıştır.

Chae Soo-Bin dizide bir klasik müzik kayıt mühendisi olan Han Seo-Woo karakterini canlandıracak. Ne bir evi ne de bir ailesi vardır ve dengesiz bir yaşam tarzına sahiptir. Ancak tüm bunlara karşın hayata olumlu bir şekilde bakmayı başarabilmektedir. Zor zamanlarda kendisini rahatlatabilmek için matematik problemi çözer.

Ha Won (Jung Hae-In) ve Han Seo-Woo (Chae Soo-Bin) arasında romantik bir ilişki gelişir.

Dizinin yapımcılığını Studio Dragon yapım şirketi üstlenirken dizinin yönetmen koltuğunda "King's Daughter, Soo Baek Hyang", "Mr. Baek", "Shopaholic Louis" ve "Familiar Wife dizilerinin yönetmeni Lee Sang-Yeob oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "On the Way to the Airport" dizisini ve "Thread of Lies" filmini kaleme alan Lee Sook-Yun yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 2020 yılının ilk yarısında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)