Jung Hae-In ve Chae Soo-Bin Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacak

  Rüzgar Esintisi   |     22-08-2019, 15:42

Jung Hae-In ve Chae Soo-Bin, tvN’in "Half of a Half" adlı yeni dizisinde birlikte başrolü paylaşacak.

22 Ağustos’ta, tvN’den bir kaynak, her iki oyuncunun söz konusu dizide rol alacağını doğruladı.

Dizi, onun için değerli olan insanın kalbinde küçük bir yere dahi sahip olmanın onun için yeterli olduğunu düşünen bir adamın etrafında dönmektedir.

Jung Hae-In dizide bir yapay zekâ (AI) yazılımcısı olan Ha Won karakterini canlandıracak. 'M&H' adlı bir portal sitenin kurucusu ve beynidir. İşi konusunda oldukça sert olmasına karşın asla sinirlenmeyen ve iyi kalpli bir insandır. Kendi davranışlarını, psikolojisini, anılarını ve deneyimlerini inceleyerek yapay zekâ yazılımcılığı konusunda başarıya ulaşmıştır.

Chae Soo-Bin dizide bir klasik müzik kayıt mühendisi olan Han Seo-Woo karakterini canlandıracak. Ne bir evi ne de bir ailesi vardır ve dengesiz bir yaşam tarzına sahiptir. Ancak tüm bunlara karşın hayata olumlu bir şekilde bakmayı başarabilmektedir. Zor zamanlarda kendisini rahatlatabilmek için matematik problemi çözer.

Ha Won (Jung Hae-In) ve Han Seo-Woo (Chae Soo-Bin) arasında romantik bir ilişki gelişir.

Dizinin yapımcılığını Studio Dragon yapım şirketi üstlenirken dizinin yönetmen koltuğunda "King's Daughter, Soo Baek Hyang", "Mr. Baek", "Shopaholic Louis" ve "Familiar Wife dizilerinin yönetmeni Lee Sang-Yeob oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "On the Way to the Airport" dizisini ve "Thread of Lies" filmini kaleme alan Lee Sook-Yun yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 2020 yılının ilk yarısında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…