Cho Yeo-Jeong ve Kim Kang-Woo Yeni Bir Dizi De Birlikte Rol Alabilir

Cho Yeo-Jeong, KBS2’un "Woman of 9.9 Billion" adlı yeni dizisinde kadın başrol karakteri canlandıracak.

Dizi, zor bir hayat yaşayan ancak hiç beklemediği bir anda eline geçen 9.9 Milyon Won ile hayatı değişen Jung Seo-Yeon’un etrafında dönmektedir.

Cho Yeo-Jeong dizide Jung Seo-Yeon karakterini canlandıracak. O ve ailesi, babası tarafından şiddet görmüş ve bu yüzden eline geçen ilk fırsatta evi terk etmiştir. Sonrasında tanıştığı iyi kalpli bir adam ile evlenir. Ancak mutlu hayatı uzun sürmez ve bir mutluluk arayışına girer.

Kim Kang-Woo’ya dizide erkek başrol karakteri canlandırması için teklif götürüldüğü ve teklifi olumlu bir şekilde değerlendirdiği biliniyor. Kim Kang-Woo eğer teklifi kabul ederse dizide eski bir dedektif olan Kang Tae-Woo karakterini canlandıracak. Kardeşinin ölümünün perde arkasını ortaya çıkarmaya çalışmaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda, "My Fair Lady" ve "Cinderella's Stepsister" dizilerinin yönetmeni Kim Young-Jo oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Night Light", "Last", "Temptation", "Dr. Jin" ve "Time Between Dog and Wolf" dizilerini kaleme alan Han Ji-Hoon yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Kasım ayında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)