Temptation

Puanı: 4,1/5  Oy Sayısı: 10
  alie tarafından

 

Adı: Temptation 유혹
Tür: Dram, Romantik 
Yönetmen: Park Young-Soo
Senarist: Han Ji-Hoon
Yapımcı: Kim Hyung-Shik 
Yayıncı: SBS
daum: 9.2
Bölüm Sayısı: 20
Yapım Yılı: 2014
Yayın Tarihi: 14 Temmuz 2014 - 16 Eylül 2014
Yayın Günleri ve Saati: Pazartesi & Salı - 21:55
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 

Oyuncuları:

Cha Seok-Hoon
Yoo Se-Young
Kang Min-Woo
Na Hong-Joo
Na Hong-Gyu

 

Diğer Oyuncuları:

Kim So-Young / Yoo Se-Jin
Kim Seong-Kyeom / Yoo Dal-Ho
Hong Yeo-Jin / Jung Yoon-Sook
Joo Jin-Mo / Choi Seok-Gi
Jo Mi-Ryung / Myung-Hwa
Kim Hyung-Bum / Jo Young-Chul
Kim Tae-Hoon / Jo Young-Cheol
Choi Il-Hwa / Na Shi-Chan
An Se-Ha - Park Han-Soo
Yoon Ah-Jung / Han Ji-Sun
Jo Whee-Joon / Roy
Jung Hye-Sun / Im Jung-Soon
Kim Ji-Young / Kang Yoon-Ah
Heo Jung-Eun / Kang Sung-A
Choi Hyun / Kim Doo-Hyun
Hwang Suk-Ha / Başkan Doo
Fei / Jenny (konuk oyuncu)

 

Konusu:

Evli bir adam olan Cha Seok-Hoon (Kwon Sang-Woo) borcunu ödemek için bir kadından (Choi Ji-Woo) büyük miktarda para alır. O paranın karşılığında o kadına kendini verir.

 

Karakterleri:

Choi Ji-Woo dizide, büyük bir şirketin mirasçısı olan Yoo Se-Young karakterini canlandıracak. Onun karakteri küçüklüğünden beri şirketi yönetmek için kendini yetiştirmiştir. Yoo Se-Young aşk veya evlilikle ilgilenmeyen bir işkoliktir. Hong Kong iş gezisi için gittiğinde orada Cha Seok-Hoon (Kwon Sang-Woo) ve onun eşi ile karşılaşır. Onlara reddetmeyecekleri bir teklif sunar.

Lee Jung-Jin dizide, zengin bir aileden gelen ve iyi bir şirkette çalışan Kang Min-Woo karakterini canlandıracak. O eski bir playboydur. Evlendikten sonra karısı ve çocuklarına sadık bir şekilde yaşamaktadır. Kendisini değiştiren kişi Na Hong-Joo (Park Ha-Sun)'dur. Çünkü o Cha Seok-Hoon (Kwon Sang-Woo) ile karşı karşıya getirir.

Park Ha-Sun dizide, Cha Seok-Hoon'un (Kwon Sang-Woo) eşi Na Hong-Joo karakterinin canlandıracak. Onun karakteri dayanıklı ve başkası için fedakarlık yapan bir kişiliğe sahiptir. Sonra kocası Hong Kong'ta Yoo Se-Young (Choi Ji-Woo) ile tanışır ve kargaşa başlar.

Lee Jung-Shin dizide, Hong Joo'un (Cha Seok-Hoon'un (Kwon Sang-Woo) eşi) erkek kardeşi olan Na Hong-Gyu karakterini canlandıracak.

 

Resmi Web Sitesi: www.program.sbs.co.kr/builder/programMainList.do?pgm_id=22000003583

 

 

Fragman 1

 

Fragman 2

 

Fragman 3

 

 

Kaynakları: movie.daum.net/tv/detail/main.do?tvProgramId=65979, asianwiki.com/Temptation_(Korean_Drama), wiki.d-addicts.com/Temptation

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…