"When the Camellia Blooms" Dizisinin Yeni Afişi ve Fragmanı Yayımlandı

Ana kadrosunda, Gong Hyo-Jin, Kang Ha-Neul, Kim Ji-Suk ve Oh Jung-Se’nin yer aldığı, KBS2’nun "When the Camellia Blooms" adlı yeni dizisinin grup afişi ve üçüncü fragmanı yayımlandı.

Dizi, üç farklı çiftin hikâyesini ve aşkın farklı aşamalarını anlatmaktadır. Dong-Baek (Gong Hyo-Jin) ve Yong-Shik (Kang Ha-Neul) aşk ile her şeyin mümkün olabileceğine inanırken onların etrafındaki insanlar aşkın gücüne olan inançlarını sorgulamaktadır.

Gong Hyo-Jin dizide adı 'Kamelya' anlamına gelen Dong-Baek karakterini canlandırmaktadır. Yetimdir ve bekar bir annedir. Daha önce hiç gerçek sevgi görmemiştir. 'Camellia' adında küçük bir restoran işletmektedir.

Kang Ha-Neul dizide bir polis memuru olan Yong-Shik karakterini canlandırmaktadır. Basit bir kırsal kesim adamıdır. Dürüst ve toy birisidir. O, Dong-Baek’e (Gong Hyo-Jin) âşıktır.

Dizinin senaristliğini "Fight for My Way" dizisini kaleme Im Sang-Choon yapmaktadır ve dizinin yönetmen koltuğunda "Are You Human?", "Uncontrollably Fond", "Don't Look Back: The Legend of Orpheus" (bilinen diğer adı ile "Shark") ve "Bridal Mask" dizilerinin yönetmeni Cha Young-Hoon oturmaktadır. Ayrıca Senarist Im Sang-Choon ve Yönetmen Cha Young-Hoon "Becky's Back" mini dizisinde beraber çalışmışlardı.

Fragmanın türkçe altyazılısını izlemek için buraya tıklayınız.

Dizinin ilk bölümü 18 Eylül’de yayımlanacak. Ayrıca dizi, Netflix platformuyla da izleyicisi ile bulaşacak.

Kaynak: (1)