Park Min-Young ve Seo Kang-Joon Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacak

Park Min-Young ve Seo Kang-Joon’un, JTBC’nin "If the Weather Is Good, I’ll Find You" ("I’ll Go to You When the Weather Is Nice") adlı yeni dizisinde birlikte başrolü paylaşacakları kesinleşti.

17 Eylül’de, hem Park Min-Young’un hem de Seo Kang-Joon’un söz konusu dizide rol alacakları doğrulandı.

Dizi, Seul’deki yaşamdan bıktığı için küçük bir kasabaya taşınan bir kadın ile bu kasabada bir kitap dükkânı işleten bir adamın arasındaki romantik ilişkiyi konu almaktadır.

Park Min-Young dizide iyi kalpli sıradan bir kadın olan Mok Hye-Won karakterini canlandıracak. Çocukluğundan beri çello çalmaktadır ve çello aracılığı ile oldukça sosyal bir hayata atılır. Ancak, o sırada başkaları tarafından kalbi kırılır. Bu yüzden, hem kendine karşı hem de başkalarına karşı olan güvenini kaybeder. Yaşadığı üzücü olayların da yanı sıra Seul’deki yorucu hayattan bıkar ve hem memleketi hem de küçük bir kasaba olan Bookhyun’a geri dönmeye karar verir.

Seo Kang-Joon dizide Bookhyun’da, 'Goodnight Bookstore' adında küçük bir kitapçı işleten Im Eun-Seob karakterini canlandıracak. Onun günlük hayatı oldukça basittir. Uyanır, kahve içer, bir kitap okur ve kendi bloguna yazar. Ancak, bu sıradan, tek düze hayatı, Hye-Won (Park Min-Young) ile tanıştıktan sonra değişmeye başlar.

Bu arada, dizi, Lee Do-Woo tarafından kaleme alınan bir romandan uyarlamadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda, "Mistress" ve "Valid Love" dizilerinin yönetmeni Han Ji-Seung oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 2020 yılının ilk aylarında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)