Ko Soo, Shim Eun-Kyung ve Lee Sung-Min Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacak

  Rüzgar Esintisi   |     10-10-2019, 13:23

Ko Soo, Shim Eun-Kyung ve Lee Sung-Min, tvN’in "Money Game" adlı yeni dizisinde birlikte başrolü paylaşacak.

Dizi, bir grup insanın ülkenin ikinci bir 'IMF krizine' düşmesini önlemeye çalışmasını konu almaktadır. Kore Devleti’nin sahip olduğu bir banka iflasın eşiğindedir. Ülke, 1997 yılında yaşanan krizine benzer başka bir kriz yaşmaktan endişe duymaktadır. Finansal Hizmetler Komisyonundaki insanlar gelebilecek bu krizi önlemek için mücadele eder.

Ko Soo dizide Finansal Hizmetler Komisyonu’ndaki Ekonomi Politika Bürosu’nda şef olarak görev alan Chae Yi-Hun karakterini canlandıracak. Babası, Güney Kore'deki en iyi ekonomisttir. Ancak Chae Yi-Hun, kendi yeteneği ile tanınabilmek için babasının kimliğini gizler.

Shim Eun-Kyung dizide Uluslararası Ekonomi ve Maliye Bakanlığı Uluslararası Finans Bürosu’nda yeni çalışmaya başlayan Lee Hye-Joon karakterini canlandıracak. Ailesi 'IMF krizi' sırasında, çok büyük maddi sıkıntı yaşadığı için zor bir çocukluk dönemi geçirmiştir. Bu yüzden, istikrarlı bir gelir elde etmek ve bir devlet memuru olmak için çok çalışmıştır. Onun en büyük hayali, bir gün kendi binasına sahip olmak ve parayı dert etmeden kolay bir yaşam sürmektir.

Lee Sung-Min dizide Finansal Hizmetler Komisyonu’nun başkanı olan Heo Jae karakterini canlandıracak. 1997’deki, 'IMF krizini' yaşayan biri olarak o zamanki Kore’nin güçsüz mali altyapısı onu hayal kırıklığına uğratmıştır. Şimdilerde, onun en büyük hedefi, ülkenin mali altyapısını ne pahasına olursa olsun iyileştirmektir. Bu yüzden, hedefine ulaşmak için hiçbir şeye sadık kalmaz ve yasaları göz ardı eder.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Spring Turns to Spring", "Splendid Politics", "When a Man Loves", "Arang and the Magistrate" ve "Can You Hear My Heart" dizilerinin yönetmeni Kim Sang-Ho oturmaktadır.

Dizinin çekimlerine bu yılın sonlarında başlanacak ve dizinin ilk bölümü 2020 yılının başlarında yayımlanacak.

Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…