Choi Soo-Young ve Jang Hyuk Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alabilir

Choi Soo-Young, OCN’in "Say What You Saw" ("Call It Like You See It ") adlı dizisinde kadın başrol karakteri canlandıracak.

Dizi, bir seri katili yakalamak için beraber çalışan bir profilci ve bir dedektifin etrafında dönmektedir. Öldüğü sanılan bir seri katil tekrar ortaya çıkar. Bunun üzerine, ikili seri katili yakalamak için birlikte çalışmaya başlar.

Choi Soo-Young dizide bir dedektif olan Cha Soo-Young karakterini canlandıracak. Gördüğü hiçbir şeyi unutmamasını sağlayan mükemmel bir görsel hafızaya sahiptir.

Bu arada, Jang Hyuk’a erkek başrol karakteri ve Jin Seo-Yeon’a yardımcı kadın karakteri canlandırması için teklif götürülmüştü. Her iki oyuncu da hâlâ teklifi düşünmektedir. Jang Hyuk eğer teklifi kabul ederse dizide dahi bir profilciyi canlandıracak. Onun karakteri oldukça asabi birisidir.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Quiz from God" ve "Hip-Hop King" dizilerini yöneten Lee Joon-Hyung oturmaktadır. Ayrıca dizinin yapımcılığını Jang Hyuk ile beraber "Voice" dizisinde çalışmış olan Kim Hong-Sun üstlenmiştir.

Dizinin ilk bölümünün önümüzdeki yılın ilk aylarında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)