Choi Soo-Young ve Jang Hyuk Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alabilir

  Rüzgar Esintisi   |     23-10-2019, 14:24

Choi Soo-Young, OCN’in "Say What You Saw" ("Call It Like You See It ") adlı dizisinde kadın başrol karakteri canlandıracak.

Dizi, bir seri katili yakalamak için beraber çalışan bir profilci ve bir dedektifin etrafında dönmektedir. Öldüğü sanılan bir seri katil tekrar ortaya çıkar. Bunun üzerine, ikili seri katili yakalamak için birlikte çalışmaya başlar.

Choi Soo-Young dizide bir dedektif olan Cha Soo-Young karakterini canlandıracak. Gördüğü hiçbir şeyi unutmamasını sağlayan mükemmel bir görsel hafızaya sahiptir.

Bu arada, Jang Hyuk’a erkek başrol karakteri ve Jin Seo-Yeon’a yardımcı kadın karakteri canlandırması için teklif götürülmüştü. Her iki oyuncu da hâlâ teklifi düşünmektedir. Jang Hyuk eğer teklifi kabul ederse dizide dahi bir profilciyi canlandıracak. Onun karakteri oldukça asabi birisidir.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Quiz from God" ve "Hip-Hop King" dizilerini yöneten Lee Joon-Hyung oturmaktadır. Ayrıca dizinin yapımcılığını Jang Hyuk ile beraber "Voice" dizisinde çalışmış olan Kim Hong-Sun üstlenmiştir.

Dizinin ilk bölümünün önümüzdeki yılın ilk aylarında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…