Seo Hyun-Jin, Ra Mi-Ran ve Ha-Joon Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacak

  Rüzgar Esintisi   |     28-10-2019, 16:02

Seo Hyun-Jin, Ra Mi-Ran ve Ha-Joon, tvN’in "Black Dog" adlı yeni dizisinde birlikte başrolü paylaşacak.

Dizi, bir grup öğretmenin okul hayatında ve özel hayatında verdiği mücadeleyi konu almaktadır.

Seo Hyun-Jin dizide özel bir lisede sözleşmeli öğretmen olarak çalışan Go Ha-Neul karakterini canlandıracak. Öğrencilik yıllarında, hayatını kurtaran bir öğretmeninden dolayı bu mesleği seçmiştir. Okul ortamında karşılaştığı birçok sorunla yüzleştikçe öğrencileri ile birlikte büyüyüp olgunlaşacaktır.

Ra Mi-Ran dizide Go Ha-Neul (Seo Hyun-Jin) ile aynı okulda öğretmenlik yapan Park Sung-Soon karakterini canlandıracak. Aynı zamanda, okulun kariyer danışmalık bölümünün başkanıdır ve tam bir iş koliktir. Öğrencileri için ne gerekiyorsa yapan ve hatta onlar için savaşan, kendisini öğrencilerine adamış bir öğretmendir. Go Ha-Neul’un akıl hocası olur.

Ha-Joon dizide Go Ha-Neul (Seo Hyun-Jin) ile aynı okulda öğretmenlik yapan Do Yeon-Woo karakterini canlandıracak. Öğrencilerine bir şeyler öğretme konusunda oldukça tutkulu olan ve işini iyi yaptığı söylendiğinde kalp atışları hızlanan bir Kore Dili ve Edebiyatı öğretmenidir. Yetenekleri sayesinde yönetimde üst düzeylere çıkabilecek idealist biri olmasına karşın o, bir insan olarak büyüyüp olgunlaşmak için kendi yolundan gitmeyi tercih etmektedir.

Dizinin ilk bölümü 16 Aralık’ta yayımlanacak.

Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…