"Chocolate" Dizisinin İlk Fragmanı Yayımlandı

Başrollünü Ha Ji-Won ve Yoon Kye-Sang’ın paylaştığı, JTBC’nin "Chocolate" adlı yeni dizisinin ilk fragmanı yayımlandı.

Dizi, soğuk kalpli bir beyin cerrahı (Yoon Kye-Sang) ile sevecen bir mutfak şefin (Ha Ji-Won) etrafında dönmektedir. Onlar birbirlerini teselli edecek ve birlikte geçmişin sebep olduğu yaraları saracak.

Yayımlanan fragmanda, Ha Ji-Won'un şu sözleri duyulmaktadır: "Nefes alamayacağım kadar bir acı içerisinde olduğumda, çikolata yerim."

Ha Ji-Won'un şu sözlerine kariılık olarak, Yoon Kye-Sang şunları söylemektedir: "Küçükken çikolata yemeyi severdim. Ama, bir gün yemeği bıraktım."

Dizinin yönetmen ve senarist koltuğunda, 2004 yılının hit dizisi, "I’m Sorry, I Love You"nun yapımında birlikte çalışan Yönetmen Lee Hyung-Min ve Senarist Lee Kyoung-Hee oturmaktadır. Yönetmen Lee Hyung-Min "I’m Sorry, I Love You" dizisinin yanı sıra "The Miracle We Met", "Bad Guy", "Orange Marmalade", "Ms. Temper & Nam Jung-Gi", "Strong Woman Do Bong-Soon" dizilerinin ve "Postman to Heaven" filminin yönetmenliğini yapmıştır. Senarist Lee Kyoung-Hee "I’m Sorry, I Love You" dizisinin yanı sıra "A Love to Kill", "Nice Guy", "Wonderful Days" ve "Uncontrollably Fond" dizilerini kaleme almıştır.

Dizinin ilk bölümü 29 Kasım’da yayımlanacak.

Kaynak: (1)