Song Ji-Hyo, Son Ho-Jun, Song Jong-Ho ve Daha Fazlası Yeni Bir Dizide Beraber Rol Alacak

Song Ji-Hyo, Son Ho-Jun, Song Jong-Ho, Kim Min-Jun ve Koo Ja-Sung, JTBC’nin "We, Were in Love" ("Did We Love?") adlı yeni dizisinin ana kadrosunda yer alacak.

Dizi, uzun süredir, romantik ilişkisi olamamış bekâr bir annenin, hayatına dört adamın girmesini ve sonrasında yaşanan olayları konu almaktadır. Bu dört adamdan biri; kötü ama çekici, diğeri; acınacak halde ama zengin, bir diğeri; ürkütücü ama çekici ve son olarak diğeri; daha toy ama oldukça yakışıklıdır.

Song Ji-Hyo dizide bir film şirketinde yapımcı olarak çalışan No Ae-Jung karakterini canlandıracak. Bekâr bir annedir ve son 14 yıldır hiç sevgilisi olmamıştır. Kendisini çocuğuna ve mesleğine adamıştır, ta ki hayatına dört farklı adam girene kadar.

Son Ho-Jun dizide ünlü bir yazar olan Oh Dae-O karakterini canlandıracak. Kaleme aldığı kitaplar her zaman 'en çok satanlar' listesine girmektedir. Bunun yanı sıra Hollywood filmleri için senaryo yazmaktadır. Gerçek kişiliğini herkesten saklayan; kötü ama çekici birisidir.

Song Jong-Ho dizide popüler bir oyuncu olan Ryu Jin karakterini canlandıracak. Üniversite yıllarında, oldukça gelecek vaat eden biri olduğu için ondan 'bir sonraki Bae Yong-Joon' olarak bahsedilirdi ve şimdi 'ulusun en iyi erkek arkadaşı' olarak yükselen bir oyuncudur. Ayrıca, acınacak halde ama zengin birisidir.

Kim Min-Jun dizide eskiden bir gangster olan Koo Pa-Do karakterini canlandıracak. Şimdi, 'Nine Capital' adlı bir finans şirketinin CEO’sudur. Gangster dünyasının 'Robin Hood'u olarak anılırken, o her şeyi geride bırakarak temiz bir sayfa açmıştır. Ürkütücü ama çekici birisidir.

Koo Ja-Sung dizide bir okulda Beden Eğitimi öğretmeni olarak çalışan Oh Yeon-Woo karakterini canlandıracak. Görünümü ve gülüşü ile okulunun en popüler öğretmenidir. Daha toy ama oldukça yakışıklı birisidir.

Dizinin yönetmen koltuğunda, "Princess Hours" (TRT yayımlanan adı ile "Düşlerimin Prensi"), "Playfull Kiss" ve "Somehow 18" dizilerinin yönetmeni Kim Do-Hyung oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümü 2020 yılının ilk yarısında yayımlanacak.

Kaynak: (1), (2)