Nam Ji-Hyun’un "365: One Year Against Destiny" Dizisinde Rol Alacağı Kesinleşti

Nam Ji-Hyun, MBC’nin "365: One Year Against Destiny" adlı yeni dizisinde kadın başrol karakteri canlandıracak.

Dizi, hayatlarını mükemmelleştirebilmek için zamanda geriye giden bir grup insanın etrafında dönmektedir. 10 kişi, geçmişte 1 yıl geri gider. Ancak bu süreçte kaderleri değişir ve gelecekleri belirsiz hale geldikçe, gizemli bir hayatta kalma oyunun içinde sıkışıp kalırlar.

Geçtiğimiz aylarda, Lee Joon-Hyuk’un dizide erkek başrol karakteri canlandıracağı doğrulanmıştı.

Nam Ji-Hyun dizide bir webtoon yazarı olan Shin Ga-Hyun karakterini canlandıracak. 3 yıldır, yayımlanmaya devam eden ve oldukça popüler bir webtoon olan 'Hidden Killer'ın yazarıdır. Binlerce iyi yorum almış olsa bile, aldığı kötü bir yorumu düşünmekten kendini asla alıkoyamayacak kadar mükemmeliyetçidir ve 'en iyi değerlendirilen eser yazarı' olan unvanını bırakmayı reddeden bir işkoliktir. Bu yüzden, webtoonları üzerinde her zaman oldukça fazla çalışır ve hiçbir zaman hayattan zevk alacak zamanı olmaz. Bir gün, hayatını cehenneme çeviren bir kaza geçirir. Zamanda 1 yıl öncesine, zamanda yolculuk teklif edildiğinde, hayatını düzeltmek için bir şans yakaladığını düşünür. Ancak, hiçte beklemediği bir olayla karşılaşır.

Bu arada, dizi, "Repeat" adlı bir Japon romandan uyarlamadır. Ayrıca daha sonra, roman Japonlar tarafından, 2018 yılında "Wheel of Fortune" adlı bir diziye uyarlanmıştır.

Dizinin yönetmen koltuğunda, "Lucky Romance" dizisinin yönetmeni Kim Kyung-Hee oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 2020 yılının Mart ayında, yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)