"Dr. Romantic 2" Dizisinin İlk Fragmanı Yayımlandı
  • Maysa
  • 17-12-2019, 16:28

Başrolünü Han Suk-Kyu, Lee Sung-Kyung ve Ahn Hyo-Seop’un paylaştığı, SBS’in "Dr. Romantic 2" adlı dizisinin ilk fragmanı yayımlandı.

Dizi, sıra dışı bir doktor olan Boo Yong-Joo’nun (Han Suk-Kyu) önderliğinde, insan ve doktor olarak gelişen iki kalp cerrahisi öğrencisinin etrafında dönmektedir.

Yayımlanan fragman, Han Suk-Kyu’nun şu sözleri ile başlamaktadır: "O kişinin kim olduğuna bakmaksızın; nasıl bir işte çalıştığına… hangi pozisyonda olduğuna… Bana göre bu kişi sadece bir hastadır. Sadece bir tek şeyi düşünürüm; bu kişiyi (hastayı) kurtarmak. Ne olursa olsun, onu kurtarmalıyım."

Dizinin yapımını Samhwa Networks şirketi üstlenirken dizinin ilk sezonunda olduğu gibi bu sezonda da Yönetmen Yu In-Sik ve Senarist Kang Eun-Kyung beraber çalışmaya devam edecek. Yönetmen Yu In-Sik daha önce, "Mrs. Cop" serisinin, "You're All Surrounded" ve "Vagabond" dizilerinin yönetmenliğini yapmıştı. Senarist Kang Eun-Kyung daha önce, "Where Stars Land" , "What Happens to My Family?", "Gu Family Book" ve "Bread, Love and Dreams" dizilerini kaleme almıştı.

Dizinin ilk bölümü 6 Ocak 2020’de yayımlanacak.

Kaynak: (1)