"Dr. Romantic 2" Dizisinin Yeni Bir Fragmanı Yayımlandı

  Maysa   |     23-12-2019, 16:38

Başrolünü Han Suk-Kyu, Lee Sung-Kyung ve Ahn Hyo-Seop’un paylaştığı, SBS’in "Dr. Romantic 2" adlı dizisinin ikinci fragmanı yayımlandı.

Dizi, sıra dışı bir doktor olan Boo Yong-Joo’nun (Han Suk-Kyu) önderliğinde, insan ve doktor olarak gelişen iki kalp cerrahisi öğrencisinin etrafında dönmektedir.

Lee Sung-Kyung ve Ahn Hyo-Seop dizide kalp cerrahisi bölümünde 2. sınıf öğrencisini canlandırmaktadır.

Yayımlanan fragman, Ahn Hyo-Seop’nun şu sözleri ile başlamaktadır: "Garip bir hastane, garip yetişkinler ve garip bir kişi."

Dizinin yapımını Samhwa Networks şirketi üstlenirken dizinin ilk sezonunda olduğu gibi bu sezonda da Yönetmen Yu In-Sik ve Senarist Kang Eun-Kyung beraber çalışmaya devam edecek. Yönetmen Yu In-Sik daha önce, "Mrs. Cop" serisinin, "You're All Surrounded" ve "Vagabond" dizilerinin yönetmenliğini yapmıştı. Senarist Kang Eun-Kyung daha önce, "Where Stars Land" , "What Happens to My Family?", "Gu Family Book" ve "Bread, Love and Dreams" dizilerini kaleme almıştı.

Dizinin ilk bölümü 6 Ocak 2020’de yayımlanacak.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…