"The Game: Towards Zero" Dizisinin İlk Fragmanı Yayımlandı
  • Maysa
  • 23-12-2019, 16:59

Ana kadrosunda, Taecyeon, Lee Yeon-Hee ve Lim Ju-Hwan’ın yer aldığı, MBC’nin "The Game: Towards Zero" adlı yeni dizisinin ilk fragmanı yayımlandı.

Dizi, gizemli bir seri cinayet davasını araştıran bir kâhin (Taecyeon) ile bir dedektifin (Lee Yeon-Hee) etrafında dönmektedir. Kim Tae-Pyung, birisinin gözlerinin içine baktığı zaman o kişinin ölüm anını görebilmektedir.

Yayımlanan fragmanda, Lee Yeon-Hee’nin şu sözleri ile başlamaktadır, "Peki, (o kişi) nasıl öldü?" . Taecyeon ona cevap olarak, "(O kişi) Diri diri gömüldü ve öldü,"  der.

Ardından Lee Yeon-Hee’nin, "Değişebileceğini göstereceğim,"  sözleri duyulur ve Taecyeon tekrar ona cevap olarak, "Önceden belirlenmiş kader değişmez. Yakında öğreneceksin,"  der ve fragman Taecyeon’un şu sözleri ile son bulur, "Bir kişinin gözüne bakarsam, o kişinin ölmeden önceki anını görebilirim."

Dizinin yönetmen koltuğunda "Time" ve "Bad Thief, Good Thief" dizilerinin yönetmeni Jang Joon-Ho oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "The Lord of Dramas" dizisini kaleme alan Lee Ji-Hyo yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümü, 22 Ocak 2020’de yayımlanacak.

Kaynak: (1)