"The Game: Towards Zero" Dizisinin Yeni Bir Fragmanı Yayımlandı
  • Maysa
  • 31-12-2019, 14:28

Ana kadrosunda, Taecyeon, Lee Yeon-Hee ve Lim Ju-Hwan’ın yer aldığı, MBC’nin "The Game: Towards Zero" adlı yeni dizisinin ikinci fragmanı yayımlandı.

Dizi, gizemli bir seri cinayet davasını araştıran bir kâhin (Taecyeon) ile bir dedektifin (Lee Yeon-Hee) etrafında dönmektedir. Kim Tae-Pyung, birisinin gözlerinin içine baktığı zaman o kişinin ölüm anını görebilmektedir.

Yayımlanan fragman, Taecyeon’un şu sözleri ile başlamaktadır: "Göremiyorum. İlk defa birinin ölümünü göremiyorum."

Daha sonra, Öğretmen Baek’in (Jeong Dong-Hwan), "Sence o kişinin ölümünü engellersen korkun kaybolacak mı?"  sorusu duyulur ve Koo Do-Kyung (Lim Ju-Hwan"Daha önce mucizelerin gerçekleştiğini duydun. Gerçekten bir şey istiyorsan, gerçekten olacaktır,"  der.

Seo Joon-Young'ı (Lee Yeon-Hee) gördükten sonra, Taecyeon’un, "İlk kez, ölümünü göremediğim biriyle tanıştım,"  sözleri duyulur ve gözleri şaşkınlıkla dolu bir şekilde şunları söyler, "İlk kez birisini gördükten sonra huzursuz hissettim."

Dizinin yönetmen koltuğunda "Time" ve "Bad Thief, Good Thief" dizilerinin yönetmeni Jang Joon-Ho oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "The Lord of Dramas" dizisini kaleme alan Lee Ji-Hyo yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümü, 22 Ocak 2020’de yayımlanacak.

Kaynak: (1)