"Good Casting" Dizinin İlk Fragmanı Yayımlandı
  • Maysa
  • 10-01-2020, 16:18

Ana kadrosunda, Choi Gang-Hee, Yu In-Young, Kim Ji-Young, Lee Sang-Yeob, 'U-KISS' grubundan Jun ve Lee Jong-Hyuk’un yer aldığı, SBS’in "Good Casting" adlı yeni dizisinin ilk fragmanı yayımlandı.

Dizi, büyük bir şirketteki yolsuzluğu gizlice araştırmak için atanan üç kadın NIS ajanının etrafında dönmektedir.

Yayımlanan fragman, Choi Gang-Hee’nin şu sözleri ile başlamaktadır: "Bekle. Yakında, seni öldüren adamı yakalayacağım ve önünde diz çökmesini sağlayacağım."

Kuzey Koreli aksanına sahip bir kadın Choi Gang-Hee’nin profilini okurken, "Gerçek adı Baek Chan-Mi. 38 yaşında. Bir sekreter ve Ulusal İstihbarat Servisi memuru Baek Chan-Mi,"  demektedir.

İlerleyen sahnelerde, güçlü bir CEO’yu canlandıran Lee Sang-Yeob görünür, "Yanımda güvenemediğim insanları barındırmam,"  der ve bunu söylerken yanında duran Choi Gang-Hee gergin görünmektedir.

Son olarak, Ulusal İstihbarat Servisi'nde siber güvenlik ekibinin takım liderini canlandıran Lee Jong-Hyuk, Lee Sang-Yeob, Woo Hyun ve Jun’un dizide canlandırdığı isimleri sırasıyla okur ve ardından şunları söyler: "Bu üç kişiden biri kesinlikle Michael ile bağlantılı. Üç ajan ile şimdi 'Ilkwang Hi-Tech' gizli operasyonuna başlayacağız."

Dizinin yönetmen koltuğunda "Second To Last Love", "High Society" ve "Five Fingers" dizilerinin yönetmeni Choi Hyeong-Hun oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümü, bu yılın Nisan ayında yayımlanacak.

Kaynak: (1)