Good Casting

Puanı: 3,5/5  Oy Sayısı: 2
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Good Casting | 굿 캐스팅
Tür: Aksiyon, Komedi
Yönetmen: Choi Hyeong-Hun
Senarist: Park Ji-Ha
Yapımcı: -
Yayıncı: SBS
imdb: -
Bölüm Sayısı: 32
Bölüm Süresi: 35 Dakika
Yapım Yılı: 2019 – 2020
Yayın Tarihi: Nisan 2020
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba & Perşembe – 22:00 (günde iki bölüm)
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Baek Chan-Mi
Im Ye-Eun
Hwang Mi-Sung
Yoon Seok-Ho
Kang Woo-Won
Dong Kwan-Soo


Diğer Oyuncuları:

Jin Soo-Hyun / Hyo-Jin
Jung In-Gi


Konusu:

Dizi, büyük bir şirketteki yolsuzluğu gizlice araştırmak için atanan üç kadın NIS ajanının etrafında dönmektedir.


Karakterleri:

Choi Gang-Hee dizide bir NIS ajanı olan Baek Chan-Mi karakterini canlandırmaktadır. Eskiden NIS için efsanevi bir ajandı. Ancak aşırı stresten hayatını kaybeden astının ölümü ve bir suçlunun kaçmasına neden olduğu için NIS’in siber güvenlik ekibine sürülür. Burada, internet üzerinde kötü niyetli yorum yapanların izini sürme görevi verilir. Daha sonra, Kore’nin en büyük şirketlerinden birinin yolsuzluk davasına atanır.

Yu In-Young dizide bekâr bir anne olan Im Ye-Eun karakterini canlandırmaktadır. Bir NIS ajanı olma hayali kurmaktadır. Oldukça zeki biri olmasına karşın, NIS ajanı olmak için girdiği sınavı, koordinasyon eksikliğinden dolayı geçememektedir.

Kim Ji-Young dizide bir NIS ajanı olan Hwang Mi-Sung karakterini canlandırmaktadır.

Lee Sang-Yeob dizide bir olan CEO olan Yoon Seok-Ho karakterini canlandırmaktadır. Ayrıcalıklı ve iyi bir akademik geçmişe sahiptir. Birçok avantaja sahip bir olsa da erken yaşlardan itibaren başladığı yoğun eğitim hayatından dolayı neredeyse hiç romantik bir ilişkisi olmamıştır. Bir gün, uzun zamandır karşılıksız olarak sevdiği ilk aşkına tıpa tıp benzeyen gizli bir ajan (Choi Gang-Hee) ile karşılaşır ve bunu şüpheli bulur. Bu yüzden onu yakından takip etmeye başlar.

Jun dizide bir oyuncu olan Kang Woo-Won karakterini canlandırmaktadır. Rol aldığı dizi tutulunca bir hale geldikten sonra aniden oldukça popüler bir hale gelir.

Lee Jong-Hyuk dizide NIS'de siber güvenlik ekibinin takım lideri olan Dong Kwan-Soo karakterini canlandırmaktadır. NIS’de en uzun süre hizmet veren takım liderlerinden biridir. Baek Chan-Mi (Choi Gang-Hee), Im Ye-Eun (Yu In-Young) ve Hwang Mi-Sung'un (Kim Ji-Young) sorumluluğunu üstlenir.


Not: 

1 – SBS’in Pazartesi & Salı  dizi kuşağında bu diziden önce "Nobody Knows" yayımlanacaktır.

 

 

Fragman 1

 

Kaynakları: (1), (2), (3), (4)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

VİDEOLAR

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…