Miss Casting

Puanı: 0/5  Oy Sayısı: 1
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Miss Casting | 미스캐스팅
Tür: Aksiyon, Komedi
Yönetmen: Choi Hyeong-Hun
Senarist: Park Ji-Ha
Yapımcı: -
Yayıncı: SBS
imdb: -
Bölüm Sayısı: -
Bölüm Süresi: 35 Dakika
Yapım Yılı: 2019
Yayın Tarihi: Kasım 2019
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba & Perşembe – 22:00 (günde iki bölüm)
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Baek Chan-Mi


Diğer Oyuncuları:

---


Konusu:

Dizi, büyük bir şirketteki yolsuzluğu gizlice araştırmak için atanan bir NIS ajanının (Choi Gang-Hee) etrafında dönmektedir.


Karakterleri:

Choi Gang-Hee dizide bir NIS ajanı olan Baek Chan-Mi karakterini canlandırmaktadır. Eskiden NIS için efsanevi bir ajandı. Ancak aşırı stresten hayatını kaybeden astının ölümü ve bir suçlunun kaçmasına neden olduğu için NIS’in siber güvenlik ekibine sürülür. Burada, internet üzerinde kötü niyetli yorum yapanların izini sürme görevi verilir. Daha sonra, Kore’nin en büyük şirketlerinden birinin yolsuzluk davasına atanır.


Kaynakları: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…