"My Holo Love" Dizisinin İlk Fragmanı Yayımlandı
  • Maysa
  • 14-01-2020, 17:25

Başrollerini Yoon Hyun-Min ve Ko Sung-Hee’nin paylaştığı, Netflix’in "My Holo Love" adlı yeni dizisinin ilk fragmanı yayımlandı.

Dizi, yalnız bir kadının (Ko Sung-Hee) yapay zekâ 'Holo' (Yoon Hyun-Min) ile karşılaştıktan sonra meydana gelen olayları konu almaktadır.

Yoon Hyun-Min dizide Go Nan-Do ve Holo olmak üzere iki farklı karakteri canlandırmaktadır. Go Nan-Do karakteri, bir IT araştırma şirketinin sahibidir. Dahi bir mucit olan Nan-Do şirketi kendisi kurdu ve şirketindeki her projeyi kendi elleriyle oluşturdu. Holo’nun da mucididir. Holo karakteri, hologram bir yapay zekâdır.

Ko Sung-Hee dizide bir gözlük şirketinde müdür yardımcısı olarak çalışan Han So-Yeon karakterini canlandırmaktadır. Müşterilerle özenle ilgilenir ve işlerini titizlikle halleder. Ancak kişisel yaşamı söz konusu olduğunda, yalnız bir hayatı vardır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Mr. Baek ", "King's Daughter, Soo Baek Hyang", "Shopaholic Louis" ve "Familiar Wife" dizilerinin yönetmeni Lee Sang-Yeob oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Time Between Dog and Wolf", "Liar Game", "Pied Piper" ve "Psychopath Diary" dizilerini kaleme alan Ryoo Yong-Jae yapmaktadır.

Kaynak: (1)