Krystal ve Jang Dong-Yoon Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacak

  Rüzgar Esintisi   |     16-01-2020, 15:41

Krystal ve Jang Dong-Yoon, OCN’in "The Search" adlı yeni dizisinde birlikte başrolü paylaşacak.

16 Ocak’ta, OCN’den bir kaynak, medya kuruluşu olan Ilgan Sports’a, Krystal ve Jang Dong-Yoon’un söz konusu dizinin başrolünde yer alacağını açıkladı. Buna karşılık olarak Krystal’in ajansı, SM Entertainment, haberi doğruladı ve oyuncusunun söz konusu dizide rol alacağını bildirdi.

Aksiyon-gerilim türündeki dizi, bir takım canavarların çevrelediği, askerden arındırılmış bir bölgede, bir arama ekibinin hayatta kalma ve kaçış mücadelesini konu almaktadır.

Krystal dizide elit bir askeri memur olan Teğmen Son Ye-Rim karakterini canlandıracak. Onun doğumunun arkasında bir sır yatmaktadır. Eskiden, Yedek Subayların Eğitim Birliği’nde görev almaktaydı. Şimdi ise batı cephesi askeri karargâhı tarafından doğrudan kontrol edilen kimyasal, biyolojik ve radyolojik savaş biriminin operasyon görevlisi olarak görev almaktadır. Olağanüstü bir dayanma gücüne ve zekâya sahiptir. Bu yüzden, her şeyi, her şekilde kazanma hırsı ile yanıp tutuşan birisidir.

Jang Dong-Yoon dizide batı cephesi askeri karargâhına bağlı bir askeri köpek eğitimcisi olan Goo Dong-Jin karakterini canlandıracak. Veterinerlik bölümünden mezundur ve belli bir süre Yaban Hayatı Kurtarma Merkezi’nde stajyerlik yapmış birisidir. Bağımsız bir göreve çıktığı sırasında, sorumlu olduğu bir askeri köpek ortadan kaybolur ve onu aramaya çıktığında ise bir canavar ile karşılaşır.

Dizinin yönetmen koltuğunda, "My Teacher", "Horror Stories" ve "House of the Disappeared" filmlerinin yönetmeni oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümü, bu yılın Mayıs ayında yayımlanacak.

Kaynak: (1), (2), (3)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…