Krystal ve Jang Dong-Yoon Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacak

Krystal ve Jang Dong-Yoon, OCN’in "The Search" adlı yeni dizisinde birlikte başrolü paylaşacak.

16 Ocak’ta, OCN’den bir kaynak, medya kuruluşu olan Ilgan Sports’a, Krystal ve Jang Dong-Yoon’un söz konusu dizinin başrolünde yer alacağını açıkladı. Buna karşılık olarak Krystal’in ajansı, SM Entertainment, haberi doğruladı ve oyuncusunun söz konusu dizide rol alacağını bildirdi.

Aksiyon-gerilim türündeki dizi, bir takım canavarların çevrelediği, askerden arındırılmış bir bölgede, bir arama ekibinin hayatta kalma ve kaçış mücadelesini konu almaktadır.

Krystal dizide elit bir askeri memur olan Teğmen Son Ye-Rim karakterini canlandıracak. Onun doğumunun arkasında bir sır yatmaktadır. Eskiden, Yedek Subayların Eğitim Birliği’nde görev almaktaydı. Şimdi ise batı cephesi askeri karargâhı tarafından doğrudan kontrol edilen kimyasal, biyolojik ve radyolojik savaş biriminin operasyon görevlisi olarak görev almaktadır. Olağanüstü bir dayanma gücüne ve zekâya sahiptir. Bu yüzden, her şeyi, her şekilde kazanma hırsı ile yanıp tutuşan birisidir.

Jang Dong-Yoon dizide batı cephesi askeri karargâhına bağlı bir askeri köpek eğitimcisi olan Goo Dong-Jin karakterini canlandıracak. Veterinerlik bölümünden mezundur ve belli bir süre Yaban Hayatı Kurtarma Merkezi’nde stajyerlik yapmış birisidir. Bağımsız bir göreve çıktığı sırasında, sorumlu olduğu bir askeri köpek ortadan kaybolur ve onu aramaya çıktığında ise bir canavar ile karşılaşır.

Dizinin yönetmen koltuğunda, "My Teacher", "Horror Stories" ve "House of the Disappeared" filmlerinin yönetmeni oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümü, bu yılın Mayıs ayında yayımlanacak.

Kaynak: (1), (2), (3)