"The Cursed" Dizisinin Karakter Afişleri ve Yeni Bir Fragmanı Yayımlandı
  • Maysa
  • 20-01-2020, 12:51

Ana kadrosunda, Uhm Ji-Won, Jeong Ji-So, Sung Dong-Il ve Jo Min-Soo’nun yer aldığı, tvN’in "The Cursed" adlı dizisinin sekiz karakter afişi ve üçüncü fragmanı ve ilk afişi yayımlandı.

Dizi, bir muhabirin (Uhm Ji-Won) ülkenin en büyük bilişim şirketi olan 'Forest'ın gerçek yüzünü ortaya çıkarmaya çalışmasını konu almaktadır. Bir gün, insanüstü yeteneklere sahip olan bir kız (Jeong Ji-So) ile tanışır ve birlikte bir şeytana karşı mücadele eder.

Yayımlanan fragman, Uhm Ji-Won'un, "Yaptığım şey, gerçeği insanlara anlatmak,"  sözleri ile başlar ve ardından Jeong Ji-So şu sözleri söyler: "Ben, insanları lanetleyerek öldüren bir 'bangbeopsa'yım."

Uhm Ji-Won dizide bir muhabir olan Lim Jin-Hee karakterini canlandırmaktadır. Adalet için savaşan birisdir. Bir gün, 'Forest' şirketini içeren bir davanın peşine düşer ve bir ruh tarafından ele geçirilmiş ve özel bir yeteneğe sahip So-Jin adında bir kız (Jeong Ji-So) ile tanışır.

Jeong Ji-So dizide özel bir yeteneği olan Baek So-Jin karakterini canlandırmaktadır. Bu yeteneği, diğer insanları lanetlemesini sağlamaktadır. O ve Lim Jin-Hee (Uhm Ji-Won), bir şeytan olan Jin Jong-Hyun’a (Sung Dong-Il) karşı mücadele eder.

Sung Dong-Il dizide 'Forest' şirketinin başkanı olan Jin Jong-Hyun karakterini canlandırmaktadır. Bir şeytan çıkarma ayininden sonra şirketi başarılı bir hale gelir ve Şamanizm’e inanmaya başlar.

Jo Min-Soo dizide 'Forest' şirketinin bağlı manevi bir danışmanlık şirketinin başkanı olan Jin Kyung karakterini canlandırmaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Champion" filminin hem senaristti hem yönetmeni olan Kim Yong-Wan oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Train To Busan" filminin yönetmenliğini ve "Psychokinesis" filminin hem senaristliğini hem yönetmenliğini yapan Yeon Sang-Ho yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümü, 10 Şubat’ta yayımlanacak.

Kaynak: (1)