"The Cursed" Dizisinin Yeni Bir Fragmanı Yayımlandı
  • Maysa
  • 23-01-2020, 16:22

Ana kadrosunda, Uhm Ji-Won, Jeong Ji-So, Sung Dong-Il ve Jo Min-Soo’nun yer aldığı, tvN’in "The Cursed" dizisinin dördüncü fragmanı yayımlandı.

Dizi, bir muhabirin (Uhm Ji-Won) ülkenin en büyük bilişim şirketi olan 'Forest'ın gerçek yüzünü ortaya çıkarmaya çalışmasını konu almaktadır. Bir gün, insanüstü yeteneklere sahip olan bir kız (Jeong Ji-So) ile tanışır ve birlikte bir şeytana karşı mücadele eder.

Sung Dong-Il dizide 'Forest' şirketinin başkanı olan Jin Jong-Hyun karakterini canlandırmaktadır. Bir şeytan çıkarma ayininden sonra şirketi başarılı bir hale gelir ve Şamanizm’e inanmaya başlar. Jo Min-Soo dizide 'Forest' şirketinin bağlı manevi bir danışmanlık şirketinin başkanı olan Jin Kyung karakterini canlandırmaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Champion" filminin hem senaristti hem yönetmeni olan Kim Yong-Wan oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Train To Busan" filminin yönetmenliğini ve "Psychokinesis" filminin hem senaristliğini hem yönetmenliğini yapan Yeon Sang-Ho yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümü, 10 Şubat’ta yayımlanacak.

Kaynak: (1)