"My Holo Love" Dizisinin İlk Afişleri ve Yeni Bir Fragmanı Yayımlandı
  • Maysa
  • 23-01-2020, 16:51

Başrollerini Yoon Hyun-Min ve Ko Sung-Hee’nin paylaştığı, Netflix’in "My Holo Love" adlı yeni dizisinin ilk üç afişi ve ikinci fragmanı yayımlandı.

Dizi, yalnız bir kadının (Ko Sung-Hee) yapay zekâ 'Holo' (Yoon Hyun-Min) ile karşılaştıktan sonra meydana gelen olayları konu almaktadır.

Yoon Hyun-Min dizide Go Nan-Do ve Holo olmak üzere iki farklı karakteri canlandırmaktadır. Go Nan-Do karakteri, bir IT araştırma şirketinin sahibidir. Dahi bir mucit olan Nan-Do şirketi kendisi kurdu ve şirketindeki her projeyi kendi elleriyle oluşturdu. Holo’nun da mucididir. Holo karakteri, hologram bir yapay zekâdır.

Ko Sung-Hee dizide bir gözlük şirketinde müdür yardımcısı olarak çalışan Han So-Yeon karakterini canlandırmaktadır. Müşterilerle özenle ilgilenir ve işlerini titizlikle halleder. Ancak kişisel yaşamı söz konusu olduğunda, yalnız bir hayatı vardır.

Yayımlanan afişin sloganı olarak şu yazmaktadır: "Ne kadar çok seversem, o kadar yalnız olurum."

Dizinin yönetmen koltuğunda "Mr. Baek ", "King's Daughter, Soo Baek Hyang", "Shopaholic Louis" ve "Familiar Wife" dizilerinin yönetmeni Lee Sang-Yeob oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Time Between Dog and Wolf", "Liar Game", "Pied Piper" ve "Psychopath Diary" dizilerini kaleme alan Ryoo Yong-Jae yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümü, 7 Şubat'ta yayımlanacak.

Kaynak: (1)