Seol Hyun ve Namkoong Min Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alabilir

Seol Hyun’a tvN’in "Day and Night" adlı yeni dizisinde kadın başrol karakteri canlandırması için teklif götürülürken Namkoong Min’in söz konusu dizide erkek başrol karakteri canlandıracağı açıklandı.

13 Şubat’ta, Seol Hyun’un ajansı, FNC Entertainment, oyuncusunun söz konusu diziden teklif aldığını ve teklifi incelediğini doğruladı. Namkoong Min ajansı ise, oyuncusunun bir sonraki projesi olarak söz konusu diziyi seçtiğini doğruladı.

Romantik-gizem türündeki dizi, bir köyde gizemli vakaların gerçekleşmesini konu almaktadır. Bu gizemli vakalar, 26 yıl önce gerçekleşen bazı vakalarla bağlantılıdır. Do Jung-Woo ve Kong Hye-Won, 26 yıl önce ve günümüzde gerçekleşen vakaların arkasındaki sırrı ortaya çıkarmaya çalışır.

Seol Hyun eğer teklifi kabul ederse dizide Seul Büyükşehir Polis Ajansı'nda polis müfettişi olarak çalışan Gong Hye-Won karakterini canlandıracak. Aklındakini her zaman dışa vurur ve aldığı vakaları soruştururken mümkün olan her şeyi yapar.

Bu arada, geçtiğimiz aylarda, kadın başrol karakteri olan FBI Ajanı Jamie Layton canlandırması için Han Ye-Seul’a teklif götürülmüştü. Ancak, oyuncu bu teklifi reddettiği ve kadın başrol karakterinin birçok özelliği değiştirildiği açıklandı.

Namkoong Min dizide parlak bir dedektif olan Do Jung-Woo karakterini canlandıracak. Mükemmel bir araştırmacıdır. Modaya meydan okuyan bir giyim tarzına sahiptir.

Dizinin yönetmen koltuğunda, "I Can Hear Your Voice", "Gabdong", "Pinocchio", "The Time We Were Not In Love", "Still 17" ve "Doctor John" dizilerinin yönetmeni Jo Soo-Won oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "High-End Crush" ve "Gogh, The Starry Night" dizilerini kaleme alan Sin Yoo-Dam yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümü, bu yıl yayımlanacak.

Kaynak: (1), (2), (3), (4)