"When the Weather is Fine" Dizisinin Uzun Fragmanı Yayımlandı
  • Maysa
  • 17-02-2020, 15:13

Başrolünü Park Min-Young ve Seo Kang-Joon’un paylaştığı, JTBC’nin "When the Weather is Fine" adlı yeni dizisinin 5 dakika 32 saniyelik uzun fragmanı yayımlandı.

Dizi, Seul’deki yaşamdan bıktığı için küçük bir kasabaya taşınan bir kadın (Park Min-Young) ile bu kasabada bir kitap dükkânı işleten bir adamın (Seo Kang-Joon) arasındaki romantik ilişkiyi konu almaktadır.

Park Min-Young dizide iyi kalpli sıradan bir kadın olan Mok Hae-Won karakterini canlandırmaktadır. Çocukluğundan beri çello çalmaktadır ve çello aracılığı ile oldukça sosyal bir hayata atılır. Ancak, o sırada başkaları tarafından kalbi kırılır. Bu yüzden, hem kendine karşı hem de başkalarına karşı olan güvenini kaybeder. Yaşadığı üzücü olayların da yanı sıra Seul’deki yorucu hayattan bıkar ve hem memleketi hem de küçük bir kasaba olan Bookhyun’a geri dönmeye karar verir.

Seo Kang-Joon dizide Bookhyun’da, 'Goodnight Bookstore' adında küçük bir kitapçı işleten Im Eun-Seob karakterini canlandırmaktadır. Onun günlük hayatı oldukça basittir. Uyanır, kahve içer, bir kitap okur ve kendi bloguna yazar. Ancak, bu sıradan, tek düze hayatı, lise arkadaşı Hae-Won (Park Min-Young) ile tekrar karşılaştıktan sonra değişmeye başlar.

Lee Jae-Wook dizide Im Eun-Seob’un (Seo Kang-Joon) arkadaşı olan Lee Jang-Woo karakterini canlandırmaktadır. Küçüklüğünden bu yana ebeveynlerinin isteklerine göre yaşayan, parlak bir gülümsemeye sahip birisidir.

Bu arada, dizi, Lee Do-Woo tarafından kaleme alınan bir romandan uyarlamadır ve dizinin yönetmen koltuğunda, "Mistress" ve "Valid Love" dizilerinin yönetmeni Han Ji-Seung oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümü, 24 Şubat’ta yayımlanacak.

</p

Kaynak: (1)