"The King: Eternal Monarch" Dizisinin İlk Fragmanı Yayımlandı
  • Maysa
  • 28-02-2020, 15:07

Ana kadrosunda, Lee Min-Ho, Kim Go-Eun, Woo Do-Hwan, Kim Kyung-Nam ve Jung Eun-Chae’nin yer aldığı, SBS’in "The King: Eternal Monarch" adlı dizisinin ilk fragmanı yayımlandı.

Dizi, iki farklı paralel dünyada geçmektedir. İnsanların dünyasında serbest kalan şeytan diğer bir paralel dünyaya geçiş yapmaya çalışmaktadır. Buna karşılık olarak Kore İmparatoru Lee Gon (Lee Min-Ho) paralel dünyaya açılan kapıları kapalı tutmaya çalışır. Bir diğer paralel dünyada, Güney Kore Cumhuriyeti’nde yaşayan Dedektif Jung Tae-Eul (Kim Go-Eun) insanların ve sevdiklerinin hayatlarını korumaya çalışır.

Yayımlanan fragmanda, Lee Min-Ho’nun şu sözleri duyulmaktadır: "Ben, Kore İmparatorluğu'nun imparatoruyum ve benim adım Lee Gon."

Dizinin yönetmen koltuğunda, "Secret", "Who Are You: School 2015", "Descendants of the Sun" ve "Love in the Moonlight" dizilerinin yönetmeni Baek Sang-Hoon oturmaktadır. Dizinin senaristliğini, "Secret Garden", "A Gentleman's Dignity", "Descendants of the Sun", "Goblin" ve "Mr. Sunshine" dizilerini kaleme alan ünlü Senarist Kim Eun-Sook yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümü bu yılın ilk yarısında yayımlanacak.

Kaynak: (1)