Hwang Jung-Eum, Yoon Hyun-Min ve Seo Ji-Hoon Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacak

Hwang Jung-Eum, Yoon Hyun-Min ve Seo Ji-Hoon, KBS2’nun "That Guy Is The Guy" adlı yeni dizisinde birlikte başrolü paylaşacak.

Romantik-komedi türündeki dizi, bekâr olarak bir hayat yaşamayı planlarken iki erkekten (Yoon Hyun-Min ve Seo Ji-Hoon) aşk itirafı alan ve bu konuda bocalayan bir kadının (Hwang Jung-Eum) etrafında dönmektedir.

Hwang Jung-Eum dizide webtoon planlama ekibinin lideri olan Seo Hyun-Joo karakterini canlandıracak. Tam bir kariyer kadınıdır.

Yoon Hyun-Min dizide bir ilaç şirketinin CEO'su olan Hwang Ji-Woo karakterini canlandıracak. Soğuk bir kişiliğe sahip olmasına karşın mükemmel bir iş yeteneğine sahiptir.

Seo Ji-Hoon dizide popüler bir webtoon yazarı olan Park Do-Gyeom karakterini canlandıracak. Oldukça sosyal bir insandır. O ve Seo Hyun-Joo (Hwang Jung-Eum) kardeş gibi büyümüştür. Ancak uzun süredir, Seo Hyun-Joo'ya karşı romantik hisler beslemektedir.

Yakın bir zamanda, Yoon Hyun-Min ve Seo Ji-Hoon, "Mama Fairy and the Woodcutter" dizisinde birlikte rol almıştı.

Dizinin yönetmen koltuğunda; "Queen of Mystery 2", "Chief Kim" ve "Assembly" dizilerinin yönetmeni Choi Yoon-Suk oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümü, bu yılın yaz mevsiminde yayımlanacak.

Kaynak: (1), (2)