"The King: Eternal Monarch" Dizisinin Yeni Bir Fragmanı Yayımlandı
  • Maysa
  • 11-03-2020, 15:57

Ana kadrosunda, Lee Min-Ho, Kim Go-Eun, Woo Do-Hwan, Kim Kyung-Nam ve Jung Eun-Chae’nin yer aldığı, SBS’in "The King: Eternal Monarch" adlı dizisinin ikinci fragmanı yayımlandı.

Dizi, iki farklı paralel dünyada geçmektedir. İnsanların dünyasında serbest kalan şeytan diğer bir paralel dünyaya geçiş yapmaya çalışmaktadır. Buna karşılık olarak Kore İmparatoru Lee Gon (Lee Min-Ho) paralel dünyaya açılan kapıları kapalı tutmaya çalışır. Bir diğer paralel dünyada, Güney Kore Cumhuriyeti’nde yaşayan Dedektif Jung Tae-Eul (Kim Go-Eun) insanların ve sevdiklerinin hayatlarını korumaya çalışır.

Yayımlanan fragman, Kim Go-Eun’un, "Gerçekten, farklı bir paralel dünyadan mı geldin?"  sözleri ile başlar. Ardından Lee Min-Ho’nun ormanda olduğu bir sahne gelir. Bu sahnede, Lee Min-Ho, "Hayatta kalmamın nedeni, burada mı?"  der.

Kim Go-Eun, daha sonra Lee Min-Ho’ya, "Beni tanıyormuşsun gibi davranıyorsun. Ama ben seni tanımıyorum,"  der ve buna karşılık Lee Min-Ho ona, "Tıpkı bu dünyada olmadığım gibi, sende benim dünyamda değildin,"  şeklinde gizemli bir yanıt verir. Kim Go-Eun kolay kolay ikna olmayacağını ima ederek şunları söyler: "Hâlâ dünyanın yuvarlak olmadığına inanan insanlar var."

Fragman, Lee Min-Ho’nun şu sözleri ile sona ermektedir: "Benimle dünyama gel."

Dizinin yönetmen koltuğunda, "Secret", "Who Are You: School 2015", "Descendants of the Sun" ve "Love in the Moonlight" dizilerinin yönetmeni Baek Sang-Hoon oturmaktadır. Dizinin senaristliğini, "Secret Garden", "A Gentleman's Dignity", "Descendants of the Sun", "Goblin" ve "Mr. Sunshine" dizilerini kaleme alan ünlü Senarist Kim Eun-Sook yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümü, bu yılın Nisan ayında yayımlanacak.

Kaynak: (1)