"How to Buy a Friend" Dizisinin Yeni Bir Fragmanı Yayımlandı
  • Maysa
  • 23-03-2020, 13:31

Başrolünü Lee Sin-Young, Kim So-Hye ve Shin Seung-Ho’nun paylaştığı, KBS2’nun "How to Buy a Friend" adlı yeni mini dizisinin dördüncü fragmanı yayımlandı.

'Contract Friendship' adlı bir webtoondan uyarlama olan dizi, tamamen farklı hayatlar yaşayan bir grup lise öğrencisinin hayallerini, arkadaşlıklarını ve aşklarını konu almaktadır.

Lee Sin-Young dizide sıradan bir lise öğrencisi olan Park Chan-Hong karakterini canlandırmaktadır. Ailesi onu dersleri konusunda baskı altında tutmaktadır. Yazma yeteneğine sahip olmasına karşın geleceğe dair herhangi bir hayali yoktur.

Kim So-Hye dizide okulunun en popüler kız öğrencisi olan Eom Se-Yoon karakterini canlandırmaktadır. Park Chan-Hong’un (Lee Sin-Young) arkadaşıdır ve ondan hoşlanmaktadır.

Shin Seung-Ho dizide bir lise öğrencisi olan Heo Don-Hyeok karakterini canlandırmaktadır. Park Chan-Hong’un (Lee Sin-Young) sınıf arkadaşıdır. Derslerine odaklanmak yerine yaşam masraflarını çıkartmak için çeşitli işlerde çalışmaktadır. Bir gün, okulda zorbalığa maruz kalır ve onu bu durumdan Park Chan-Hong kurtarır. Ayrıca, Park Chan-Hong ödemesi gereken özel enstitü öğrenim ücretini, kirasını ödemesi için Heo Don-Hyeok’a borç olarak verir. Böylece, ikili iyi birer arkadaş olur.

Dizinin yönetmen koltuğunda, "Manhole" ve "Queen of Mystery" dizilerinin yönetmeni Yoo Young-Eun oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümü, 6 Nisan’da yayımlanacak.

Kaynak: (1)