YoonA "Hush" Dizisinde Rol Alacak

  Rüzgar Esintisi   |     25-03-2020, 15:49

YoonA, JTBC’nin "Hush" adlı yeni dizisinde kadın başrol karakteri canlandıracak.

Bir romandan uyarlama olan dizi, bir grup gazete muhabirinin günlük mücadelelerini, problemlerini ve etik ikilemlerini konu almaktadır.

Geçtiğimiz aylarda, ünlü film yıldızı, Hwang Jung-Min’in dizide erkek başrol karakteri canlandıracağı doğrulanmıştı. Hwang Jung-Min, en son 2012 yılında bir dizide rol almıştı.

YoonA dizide bir stajyer muhabir olan Lee Ji-Soo karakterini canlandırmaktadır. Bir iş görüşmesinde bile söylenmesi gerekeni söylemekten çekinmeyen cesur birisidir. Han Joon-Hyeok (Hwang Jung-Min) ile tanıştıktan sonra dürüst bir gazeteci olmaya karar verir ve Han Joon-Hyeok, onun akıl hocası olur.

Dizinin yönetmen koltuğunda, "Let's Eat 2", "Let's Eat 3" ve "Drinking Solo" dizilerinin yönetmeni oturmaktadır. Romanı diziye, daha önce "Suits" dizisini uyarlayan Senarist Kim Jung-Min uyarlayacak.

Dizinin ilk bölümü, bu yılın ikinci yarısında yayımlanacak.

Kaynak: (1), (2), (3)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…