Kim Rae-Won ve Lee Da-Hee Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacak

Kim Rae-Won ve Lee Da-Hee, tvN’in "Luca" adlı yeni dizisinde birlikte başrolü paylaşacak.

Gizem-bilimkurgu türündeki dizi, gerçekte kim olduğunu bilmeyen özel güçlere sahip bir adam ile küçük bir çocukken ailesi ortadan kaybolan bir dedektifin etrafında dönmektedir. Sorularına cevap ararken birbirleri ile yolları kesişir.

Kim Rae-Won dizide özel güçlere sahip Ji-O karakterini canlandıracak. Sakladığı büyük bir sırrı vardır ve gerçekte kim olduğunu bilmemektedir. Onu çevreleyen sorulara cevap ararken karşısına oldukça gizemli figürler çıkar.

Lee Da-Hee dizide bir dedektif olan Goo-Reum karakterini canlandıracak. Bir eylem planına karar verdiği zaman ne olursa olsun bundan vazgeçmeyen birisidir. Ailesi o küçükken aniden ortadan kaybolur. Bu yüzden, kaybolma olayının arkasındaki gerçeğin peşine düşer ve Ji-O (Kim Rae-Won) ile karşılaşır. Bu karşılaşmadan sonra hayatı alt üst olur.

Dizinin yönetmen koltuğunda, "The Guest", "Black", "Voice", "Pied Piper" ve "Liar Game" dizilerinin yönetmenliğini yapan Kim Hong-Sun oturmaktadır. Dizinin senaristliğini, "The Pirates" filminin yanı sıra "Your Honor", "The Package", "7th Grade Civil Servant" ve "The Fugitive: Plan B" dizilerini kaleme alan Chun Sung-Il yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümü, bu yılın ikinci yarısında yayımlanacak.

Kaynak: (1), (2)