"Extracurricular" Dizisinin İlk Fragmanı Yayımlandı
  • Maysa
  • 16-04-2020, 15:10

Ana kadrosunda, Kim Dong-Hee, Park Ju-Hyun, Jung Da-Bin ve Nam Yoon-Soo’nun yer aldığı, Netflix’in "Extracurricular" adlı yeni dizisinin ilk fragmanı yayımlandı.

Dizi, para kazanmak için suç işlemeye başlayan ve bunun sonucunda kendilerini tehlikeli duruma sokan bir grup lise öğrencisinin etrafında dönmektedir.

Kim Dong-Hee dizide bir lise öğrencisi olan Ji-Soo karakterini canlandırmaktadır. Okuldaki ders notları, tutum ve davranışları nedeni ile model bir öğrencidir. Ancak, üniversite parasını ödeyebilmek için suç işlemeye karar verir.

Park Ju-Hyun dizide bir lise öğrencisi olan Kyu-Ri karakterini canlandırmaktadır. Kendisinden yüksek beklentileri olan varlıklı bir aileye sahiptir. Ji-Soo’nun (Kim Dong-Hee) işlediği suçu öğrenir ve bu suçun içine dâhil olur.

Jung Da-Bin dizide bir lise öğrencisi olan Min-Hee karakterini canlandırmaktadır. Ji-Soo’nun (Kim Dong-Hee) arkadaşıdır ve onun işlediği suça karışır.

Nam Yoon-Soo dizide bir lise öğrencisi olan Ki-Tae karakterini canlandırmaktadır. Min-Hee’nin (Jung Da-Bin) erkek arkadaşıdır.

Dizinin yönetmen koltuğunda, "Lawless Lawyer", Time Between Dog and Wolf", "Pride and Prejudice" ve "Marriage Contract" dizilerinin yönetmeni Kim Jin-Min oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümü 29 Nisan’da yayımlanacak.

Kaynak: (1)