Extracurricular

Puanı: 4,5/5  Oy Sayısı: 111
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Extracurricular | Human Class | 인간수업
Tür: Dram, Gençlik
Yönetmen: Kim Jin-Min
Senarist: Jin Han-Sae
Yapım Şirketi: Studio 329
Yayıncı: Netflix
imdb: 7.9
Bölüm Sayısı: 10
Yapım Yılı: 2019 – 2020
Yayın Tarihi: 29 Nisan 2020
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Ji-Soo
Kyu-Ri
Min-Hee
Ki-Tae


Diğer Oyuncuları:

Choi Min-Soo / Wang-Cheol
Park Hyuk-Kwon / Jin-Woo
Kim Yeo-Jin / Hae-Kyung
Park Ho-San / Ji-Soo'nun babası
Lim Ki-Hong / Dae-Yeo
Shim Yi-Young / Kyu-Ri'nin annesi
Woo Da-Bi


Konusu:

Dizi, para kazanmak için suç işlemeye başlayan ve bunun sonucunda kendilerini tehlikeli duruma sokan bir grup lise öğrencisinin etrafında dönmektedir.


Karakterleri:

Kim Dong-Hee dizide bir lise öğrencisi olan Ji-Soo karakterini canlandırmaktadır. Okuldaki ders notları, tutum ve davranışları nedeni ile model bir öğrencidir. Ancak, üniversite parasını ödeyebilmek için suç işlemeye karar verir.

Park Ju-Hyun dizide bir lise öğrencisi olan Kyu-Ri karakterini canlandırmaktadır. Kendisinden yüksek beklentileri olan varlıklı bir aileye sahiptir. Ji-Soo’nun (Kim Dong-Hee) işlediği suçu öğrenir ve bu suçun içine dâhil olur.

Jung Da-Bin dizide bir lise öğrencisi olan Min-Hee karakterini canlandırmaktadır. Ji-Soo’nun (Kim Dong-Hee) arkadaşıdır ve onun işlediği suça karışır.

Nam Yoon-Soo dizide bir lise öğrencisi olan Ki-Tae karakterini canlandırmaktadır. Min-Hee’nin (Jung Da-Bin) erkek arkadaşıdır.

Choi Min-Soo dizide Ji-Soo’nun (Kim Dong-Hee) gizli yardımcısı olan Wang-Cheol karakterini canlandırmaktadır.

Park Hyuk-Kwon dizide Ji-Soo’nun (Kim Dong-Hee) sınıf öğretmeni olan Jin-Woo karakterini canlandırmaktadır.

Kim Yeo-Jin dizide Kadın ve Çocuk İşleri Bölümü’nde polis memuru olarak görev alan Hae-Kyung karakterini canlandırmaktadır.


Resmi Web Sitesi: netflix.com/tr/Title/80990668


 

Fragman 1

 

Kaynakları: (1), (2), (3)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…