"Exemplary Detective" Dizisinin İlk Fragmanı Yayımlandı

Başrollerini Son Hyun-Joo, Jang Seung-Jo ve Lee Elijah’ın paylaştığı, JTBC’nin "Exemplary Detective" ("Model Detective") dizisinin ilk fragmanı yayımlandı.

Dizi, Incheon bölgesinde görev yapan bir grup polisin, işledikleri suçları örtbas etmeye çalışan suçlulara karşı verdiği mücadeleyi konu almaktadır.

Son Hyun-Joo dizide bir dedektif olan Kang Do-Chang karakterini canlandırmaktadır. 18 yıldır polis teşkilatında görev almaktadır. Incheon bölgesinde doğmuş ve burada büyümüştür. Deneyimlerini ve kişisel bağlantılarının yanı sıra bilimsel teknik veya muhakeme gücünü kullanarak üstlendiği davaları çözmektedir.

Jang Seung-Jo dizide elit bir dedektif olan Oh Ji-Hyeok karakterini canlandırmaktadır. 9 yıldır polis teşkilatında görev almaktadır. Bulduğu delilleri ve suçlunun psikolojik durumunu değerlendirerek üstlendiği davaları çözmektedir. Çocukluğunda yaşadığı bir travmadan dolayı kimse ile duygularını paylaşmaz. Amcasından kalan mirastan dolayı oldukça zengin birisidir.

Lee Elijah dizide bir gazetede muhabir olarak çalışan Jin Seo-Kyung karakterini canlandırmaktadır. Alanında 5 yıldır çalışmaktadır ve işini büyük bir tutkuyla yapmaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda, "The Chaser", "Empire of Gold", "Last" ve "Fantastic" dizilerinin yönetmeni Jo Nam-Kook oturmaktadır. Dizinin senaristliğini, "Big Man" ve "The Man in the Mask" dizilerini kaleme alan Choi Jin-Won yapmaktadır. Ayrıca, daha önce, Yönetmen Jo Nam-Kook ve Senarist Choi Jin-Won "Untouchable" dizisinde birlikte çalışmışlardı.

Dizinin ilk bölümü 6 Temmuz’da yayımlanacak.

Kaynak: (1)