Im Si-Wan, Shin Se-Kyung, Choi Soo-Young ve Kang Tae-Oh Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacak

Im Si-Wan, Shin Se-Kyung, Choi Soo-Young ve Kang Tae-Oh, JTBC’nin "Run On" adlı yeni dizisinin ana kadrosunda yer alacaklar.

Dizi, daha önce tamamen farklı dünyalarda yaşayan, birbirlerini tanıdıkça ve birlikte olgunlaşmaya başladıkça, kendilerini hapsettikleri kalıpları kıran iki kişinin arasındaki romantik ilişkiyi konu almaktadır.

Im Si-Wan dizide bir spor menajeri olan Ki Sun-Gyeom karakterini canlandıracak. Bir zamanlar, milli takımda yer alan popüler bir kısa mesafe koşucusuydu. Yaşadığı bir olaydan sonra, atletlizmi bırakarak spor menajeri olur. Oh Mi-Joo ile tanıştıktan sonra hiç tanımadığı bir hayatın içine adım atar.

Shin Se-Kyung dizide film çevirmeni olan Oh Mi-Joo karakterini canlandıracak. Filmler için altyazı çevirileri yapmaktadır. Kalbini insanlara açmakta zorlanmasına rağmen, duygularına sadık birisidir. Ki Sun-Gyeom ile karşılaşmasının, ikisinin de kaderleri olduğunu düşünmektedir.

Choi Soo-Young dizide bir spor ajansının CEO’su olan Seo Dan-A karakterini canlandıracak. 'Seomyung Group'un başkanının tek çocuğudur. Ancak kadın olduğu için 'Seomyung Group'un potansiyel halefleri listesine en son sıralara konulmuştur. Ona ait olan makamı geri alabilmek için büyük bir mücadele vermektedir.

Kang Tae-Oh dizide güzel sanatlar fakültesinde okuyan Lee Young-Hwa karakterini canlandıracak. Okulunda popüler bir öğrencidir. Film izlemek ve eskiz çizimleri yapmaktan hoşlanmaktadır. Bir gün, ondan kendisi için çizim yapmasını isteyen, garip bir kadınla, Seo Dan-A ile karşılaşır. Seo Dan-A adındaki bu kadın onun oldukça ilgisini çeker.

Dizinin yönetmen koltuğunda, "Page Turner", "Chief Kim" ve "The Ghost Detective" dizilerinin yönetmeni Lee Jae-Hoon oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın sonlarına doğru yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)