Today’s Private Investigator

Puanı: 5/5  Oy Sayısı: 4
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Today’s Private Investigator | 오늘의 탐정
Tür: Gerilim, Gizem, Fantastik
Yönetmen: Lee Jae-Hoon
Senarist: Han Ji-Wan
Yapımcı: -
Yapım Şirketi: -
Yayıncı: KBS2
daum: -
Bölüm Sayısı: -
Yapım Yılı: 2018
Yayın Tarihi: Ağustos 2018
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba & Perşembe – 22:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 

Oyuncuları:

Lee Da-Il
Jung Yeo-Wool

 

Diğer Oyuncuları:

Lee Ji-Ah / Sun Woo-Hye


Konusu:

Dizi, gizemli vakaları çözen özel dedektif Lee Da-Il (Choi Daniel) ve onun yardımcısı Jung Yeo-Wool’un (Park Eun-Bin) etrafında dönmektedir. Onlar birlikte Jung Yeo-Wool’un kardeşinin gizemli ölümünü araştırır ve hayaletleri içeren bazı vakaları çözmeye çalışır.


Karakterleri:

Choi Daniel dizide özel dedektif Lee Da-Il karakterini canlandırmaktadır. Eskiden orduda yer almaktaydı. Ancak, başından geçen bir olaydan sonra ordudan atılır.

Park Eun-Bin dizide Lee Da-Il’in (Choi Daniel) yardımcısı olan Jung Yeo-Wool karakterini canlandırmaktadır. Korkusuz bir kadındır. Bir gün, kardeşi gizemli bir şekilde ölür.

Lee Ji-Ah dizide gizemli bir kadın olan Sun Woo-Hye karakterini canlandırmaktadır.


Not: KBS2’nun Çarşamba & Perşembe  dizi kuşağında bu diziden önce "Your House Helper" yayımlanmaktadır.Kaynakları: (1), (2), (3)
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam ve içerik ile alakasız link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…