"Do You Like Brahms?" Dizisinin İlk Fragmanı Yayımlandı
  • Maysa
  • 24-07-2020, 13:03

Kim Min-Jae ve Park Eun-Bin’in başrolünü paylaştığı, SBS’in "Do You Like Brahms?" adlı yeni dizisinin ilk fragmanı yayımlandı.

Dizi, prestijli bir üniversitenin müzik bölümünde okuyan bir grup öğrencinin, onların başarılı olma konusunda takıntılı olan ebeveynleri ve öğretmenleri etrafında dönmektedir.

Kim Min-Jae dizide dahi bir piyanist olan Park Joon-Young karakterini canlandırmaktadır. Park Eun-Bin dizide müzik bölümü öğrencisi olan Chae Song-A karakterini canlandırmaktadır.

Yayımlanan fragman, Park Joon-Young’un (Kim Min-Jae) piyano çaldığı bir sahne ile başlamaktadır. Chae Song-Ah (Park Eun-Bin) kapıda, oldukça etkilenmiş bir şekide Park Joon-Young’un çaldığı parçayı dinlemektedir. Daha sonra, ikisinin birlikte yer aldığı bir sahne belirir. İkisi de utangaç bir şekilde konuşmaktadır.

Fragman boyunca, Chae Song Ah’ın şu sözleri duyulur: "O gün biliyordum. Benimle konuşmadan önce bana müzik çalan o kişi yüzünden… Yine yaralanıp yaralanmama rağmen, sevmeye devam edeceğimi… O gün biliyordum."

Dizinin yönetmen ve senarist koltuğunda, daha önce, "Seventeen-Year-Old's Condition" mini dizisinde beraber çalışmış olan Yönetmen Jo Young-Min ve Senarist Ryu Bo-Ri oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümü, 31 Ağustos’ta yayımlanacak.

Kaynak: (1)