Cha Eun-Woo, Mun Ka-Young ve Hwang In-Yeop Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacak

Cha Eun-Woo, Mun Ka-Young ve Hwang In-Yeop, tvN’in "True Beauty" adlı yeni dizisinde başrolü paylaşacak.

Aynı adı taşıyan bir webtoondan uyarlama olan romantik-komedi türündeki dizi, görünüşü konusunda kendine güveni olmayan ve kendini güzel göstermek için makyaj yapan Im Joo-Kyung'un hikâyesini konu almaktadır. Kalbinde derin bir yara ile yaşayan Lee Su-Ho ile karşılaşır. Sırlarını birbirleri ile paylaştıkça olgunlaşırlar.

Mun Ka-Young dizide Saebom Lisesi'nin bir öğrencisi olan Im Joo-Kyung karakterini canlandıracak. Parlak bir kişiliğe sahiptir. Ancak, görünüşü konusunda aşağılık kompleksi vardır. Bu yüzden, diğer insanlardan, yüzünü saklamak için her zaman makyaj yapmaktadır.

Cha Eun-Woo dizide bir lise öğrencisi olan Lee Su-Ho karakterini canlandıracak. Saebom Lisesi'ne yeni transfer olmuştur. Görünüşü, iyi notları ve hatta harika basketbol yeteneği ile tepeden tırnağa mükemmel biri gibi görünmektedir. Herkesten gördüğü büyük ilgiye rağmen, Lee Su-Ho kimseyle ilgilenmez.

Hwang In-Yeop dizide Saebom Lisesi'nin bir öğrencisi olan Han Seo-Joon karakterini canlandıracak. Yüzü ve keskin vücut hatları ile iyi bir görünüme sahiptir. Dış görünüşü, ona vahşi biri izlenimi verse de aslında kibar ve sıcak kalpli birisidir. Lee Su-Ho (Cha Eun-Woo) ile aralarında Im Joo-Kyung (Mun Ka-Young) için bir rekabet başlar.

Bu arada, Park Ho-San dizide Im Joo-Kyung’un (Mun Ka-Young) babasını canlandıracak. Ayrıca Park Yoo-Na’ya dizide Saebom Lisesi'nin havalı ve alıngan popüler öğrencisi Kang Soo-Jin karakterini canlandırması için teklif götürüldüğü açıklanmıştı.

Dizinin yönetmen koltuğunda, "Extraordinary You", "The King in Love", "Glamorous Temptation", "7th Grade Civil Servant" ve "Dong Yi" (TRT’de yayımlanan ismi ile "Sarayın İncisi") dizilerinin yönetmeni Kim Sang-Hyub oturmaktadır. Webtoonu diziye, "Top Star U-Back", "Ugly Young-A 12. Sezonu" ve "High Kick! 3" dizilerini kaleme alan Lee Si-Eun uyarlayacak.

Dizinin ilk bölümü 2020 yılının sonlarına doğru yayımlanacak.

Kaynak: (1), (2), (3), (4)