"The School Nurse Files" Dizisinin İlk Fragmanı Yayımlandı
  • Maysa
  • 24-08-2020, 14:26

Başrolünü Jung Yu-Mi ve Nam Joo-Hyuk’un paylaştığı, Netflix’in "The School Nurse Files" adlı yeni dizisinin ilk fragmanı yayımlandı.

Bir romandan uyarlama olan dizi, diğer insanların göremediği jöle biçimindeki canavarları görebilen An Eun-Young’ın (Jung Yu-Mi) etrafında dönmektedir. An Eun-Young’ın öğretmenlik yaptığı okulda gizemli bir olay gerçekleşir. Okuldaki başka bir öğretmenin (Nam Joo-Hyuk) yardımı ile bu olaydaki jöle benzeri canavarları yok etmeye çalışır.

Jung Yu-Mi dizide bir hemşire öğretmeni olan An Eun-Young karakterini canlandırmaktadır. İnsan arzularının kalıntısından meydana gelen jöle biçimindeki canavarları görebilme yeteneğine sahiptir. Bu canavarları çıkarmak için oyuncak bir bıçak ve oyuncak bir tabanca kullanmaktadır.

Nam Joo-Hyuk dizide Çince öğretmeni olan Hong In-Pyo karakterini canlandırmaktadır. Onun özel bir enerjisi vardır. Sahip olduğu bu enerji ile okuldaki öğrencileri korumak için Eun-Young’ın (Jung Yu-Mi) canavarları yok etmesinde yardımcı olur.

Dizinin yönetmen koltuğunda "The Truth Beneath" ve "Crush and Blush" filmlerinin hem yönetmenliğini hem de senaristliğini yapan Lee Kyoung-Mi oturmaktadır. Dizinin senaristliğini orijinal webtoonu kaleme alan Jung Se-Rang yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümü 25 Eylül’de yayımlanacaktır.

Kaynak: (1)