"Do You Like Brahms?" Dizisinin Uzun Fragmanı Yayımlandı
  • Maysa
  • 24-08-2020, 14:52

Kim Min-Jae ve Park Eun-Bin’in başrolünü paylaştığı, SBS’in "Do You Like Brahms?" adlı yeni dizisinin 6 dakika 55 saniyelik uzun fragmanı yayımlandı.

Dizi, prestijli bir üniversitenin müzik bölümünde okuyan bir grup öğrencinin, onların başarılı olma konusunda takıntılı olan ebeveynleri ve öğretmenleri etrafında dönmektedir.

Kim Min-Jae dizide dahi bir piyanist olan Park Joon-Young karakterini canlandırmaktadır. Küçük bir restoran işleten ailesi, klasik müzik hakkında hiçbir şey bilmiyordu. Ancak, 6 yaşına geldiğinde, piyona ile tanışır ve o zamandan bu yana sadece Kore’deki önemli yarışmaları değil, dünya çapında birçok yarışmayı kazanır. Fazla hırslı olmayan ve kendisinden önce başkalarını düşünen ince ruhlu birisidir.

Park Eun-Bin dizide müzik bölümü öğrencisi olan Chae Song-Ah karakterini canlandırmaktadır. Prestijli bir üniversitenin işletme bölümünden mezun olduktan sonra keman çalma tutkusundan dolayı, dördüncü denemesinde, mezun olduğu üniversitenin müzik bölümünü kazanır ve kaydını yaptırır. Bu yüzden, sınıf arkadaşlarından yedi yaş büyüktür. Stajyer olarak çalışmaya başlar ve dünyaca ünlü bir piyanist olan Park Joon-Young ile tanışır.

Dizinin yönetmen ve senarist koltuğunda, daha önce, "Seventeen-Year-Old's Condition" mini dizisinde beraber çalışmış olan Yönetmen Jo Young-Min ve Senarist Ryu Bo-Ri oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümü, 31 Ağustos’ta yayımlanacak.

Kaynak: (1)