Park Hye-Soo, Jaehyun, Kim Sae-Ron ve Bae Hyun-Sung Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacak

  Rüzgar Esintisi   |     3-09-2020, 16:49

Park Hye-Soo, 'NCT' grubundan Jaehyun, Kim Sae-Ron ve Bae Hyun-Sung, KBS2’nun "Dear M" adlı yeni dizinin ana kadrosunda yer alacak.

Romantik-dram türündeki dizi, Seoyeon Üniversitesi’nin çevrimiçi topluluğunda, isimsiz bir gönderide adı geçen gizemli 'M'i bulmak için kampüs çapında yapılan aramayı konu almaktadır. 'M'i arama sürecinde, birçok öğrencinin arasındaki ilişkiler değişir ve birçok öğrencinin arasında yeni aşklar filizlenir.

Park Hye-Soo dizide Seoyeon Üniversitesi'nde işletme bölümü 2. sınıf öğrencisi olan Ma Joo-A karakterini canlandıracak. Sıcakkanlı ve neşeli bir karaktere sahiptir. Peşinden gittiği bir hayali yoktur. Daha önce, hiç erkek arkadaşı olmamıştır ve bir romantik ilişki yaşamakla da ilgilenmemektedir.

Jaehyun dizide Seoyeon Üniversitesi'nde bilgisayar mühendisliği bölümü 2. sınıf öğrencisi olan Cha Min-Ho karakterini canlandıracak. 12 yıldır, Ma Joo-A (Park Hye-Soo) ile arkadaştır. Yenilikçi fikirlerle uygulama geliştirme konusunda oldukça yeteneklidir.

Kim Sae-Ron dizide Seoyeon Üniversitesi'nde ekonomi bölümü öğrencisi olan Seo Ji-Min karakterini canlandıracak. Üniversitenin amigo takımının bir üyesidir.

Bae Hyun-Sung dizide Seoyeon Üniversitesi'nde işletme bölümü öğrencisi olan Park Ha-Neul karakterini canlandıracak. Seo Ji-Min’in (Kim Sae-Ron) erkek arkadaşıdır ve üniversitenin fahri elçisidir. Bir oyun geliştiricisi olma hayalini gerçekleştirmeye karar verir.

Kim Sae-Ron ve Bae Hyun-Sung’un dizide canlandıracağı karakterler, "Love Playlist" adlı bir web dizisinin 4. sezonunda canlandırdıkları karakterlerdir.

Dizinin yönetmen koltuğunu, "to. Jenny" mini dizisinin yönetmenliğini yapan Park Jin-Woo ile "I Hate Going to Work" ve "Love Revolution" dizilerinin yönetmenliğini yapan Seo Joo-Wan paylaşmaktadır. Dizinin senaristliğini "Love Playlist" web dizi serisini kaleme alan Lee Seul yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümü 2021 yılının ilk yarısında yayımlanacak.

Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…