L, Nara, Lee Yi-Kyung ve Lee Tae-Hwan Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacak

L, Nara, Lee Yi-Kyung ve Lee Tae-Hwan, KBS2’nun "Secret Royal Inspector" adlı yeni dizisinde başrolü paylaşacak.

Dizi, Joseon Hanedanlığı döneminde, kral tarafından özel olarak görevlendirilen gizli bir kraliyet müfettişinin etrafında dönmektedir. Görevi, halkın sorunlarını dinlemek, yasadışı eylemlere ve yolsuzluğa karışmış devlet yetkililerini belirlemektir.

L dizide gizli bir kraliyet müfettişi olan Sung Yi-Kyum karakterini canlandıracak. Eyalet sınavında birinci olur ve Hongmungwan'da idari ve araştırma bölümünde çalışmaya başlar. Amaçsız ve hırssız bir hayat sürmektedir. Bir gün, kumar oynarken yakalanır. Ceza olarak, gizli bir kraliyet müfettişi olarak görevlendirilir.

 Nara dizide bir müfettiş olan Hong Da-In karakterini canlandıracak. Sung Yi-Kyum’un (L) ile birlikte çalışmaya başlar.

Lee Yi-Kyung dizide Sung Yi-Kyum’un (L) hizmetkarı olan Park Chun-Sam karakterini canlandıracak. Oldukça geveze, sevecen ve sulu gözlü birisidir.

Lee Tae-Hwan dizide Sung Yi-Kyum’un (L) üvey kardeşi olan Sung Yi-Bum karakterini canlandıracak. Bir asil olan babaları aynı ancak anneleri farklıdır. Sung Yi-Bum’un annesinin sosyal statüsü düşük olduğu için babası onu gerçek oğlu olarak kabul etmemektedir. Bu yüzden, bazı imkânlardan yararlanamaz. Abisi olan Sung Yi-Kyum ile bir çatışma içerisindedir.

Dizinin yönetmen koltuğunda, "Queen: Love And War", "Grand Prince", "Sweet Stranger and Me", "Gunman in Joseon" ve "The Princess' Man" dizilerinin yönetmeni Kim Jung-Min oturmaktadır.

Dizinin yayın tarihi henüz belirlenmedi.

Kaynak: (1), (2)