Secret Royal Inspector

Puanı: 3,9/5  Oy Sayısı: 7
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Secret Royal Inspector | Blade of the Phantom Master | 암행어사
Tür: Dram, Komedi, Tarih, Gizem
Yönetmen: Kim Jung-Min
Senarist: Park Sung-Hoon, Kang Min-Sun
Yapım Şirketi: -
Yayıncı: KBS2
imdb: -
Bölüm Sayısı:
Yapım Yılı: 2020
Yayın Tarihi: -
Yayın Günleri ve Saati: -
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Sung Yi-Kyum
Hong Da-In
Park Chun-Sam
Sung Yi-Bum


Diğer Oyuncuları:

---


Konusu:

Dizi, Joseon Hanedanlığı döneminde, kral tarafından özel olarak görevlendirilen gizli bir kraliyet müfettişinin (L) etrafında dönmektedir. Görevi, halkın sorunlarını dinlemek, yasadışı eylemlere ve yolsuzluğa karışmış devlet yetkililerini belirlemektir.


Karakterleri:

L dizide gizli bir kraliyet müfettişi olan Sung Yi-Kyum karakterini canlandırmaktadır. Eyalet sınavında birinci olur ve Hongmungwan'da idari ve araştırma bölümünde çalışmaya başlar. Amaçsız ve hırssız bir hayat sürmektedir. Bir gün, kumar oynarken yakalanır. Ceza olarak, gizli bir kraliyet müfettişi olarak görevlendirilir.

Nara dizide bir müfettiş olan Hong Da-In karakterini canlandırmaktadır. Sung Yi-Kyum’un (L) ile birlikte çalışmaya başlar.

Lee Yi-Kyung dizide Sung Yi-Kyum’un (L) hizmetkarı olan Park Chun-Sam karakterini canlandırmaktadır. Oldukça geveze, sevecen ve sulu gözlü birisidir.

Lee Tae-Hwan dizide Sung Yi-Kyum’un (L) üvey kardeşi olan Sung Yi-Bum karakterini canlandırmaktadır. Bir asil olan babaları aynı ancak anneleri farklıdır. Sung Yi-Bum’un annesinin sosyal statüsü düşük olduğu için babası onu gerçek oğlu olarak kabul etmemektedir. Bu yüzden, bazı imkânlardan yararlanamaz. Abisi olan Sung Yi-Kyum ile bir çatışma içerisindedir.


Kaynakları: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…