"Homemade Love Story" Dizisinin Uzun Fragmanı Yayımlandı

  Maysa   |     17-09-2020, 13:05

Başrolünü Lee Jang-Woo ve Jin Ki-Joo'nun paylaştığı, KBS2’nun "Homemade Love Story" adlı yeni dizisinin 7 dakika 13 saniyelik uzun fragmanı yayımlandı.

Dizi, 'Samgwang Villa'da yaşayan bir grup insanın etrafında dönmektedir. İlk başlarda birbirlerine tamamen yabancı olan bu insanlar, birbirlerini tanıdıkça kalplerini açarlar ve birbirlerini severler.

Dizide, Lee Jang-Woo bir mimar olan Woo Jae-Hee, Jin Ki-Joo bir iç tasarım mağazasında satış danışmanı olarak çalışan Lee Bit Chae Woon karakterini canlandırmaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda, "My Only One" ve "Golden Cross" dizilerinin yönetmeni Hong Seok-Ku oturmaktadır. Dizinin senaristliğini, "At Eighteen", "All About My Mom" ve "Medical Top Team" dizilerini kaleme alan Yoon Kyung-Ah yapmaktadır. Ayrıca daha önce, Yönetmen Hong Seok-Ku ve Senarist Yoon Kyung-Ah, "Girls' Generation 1979" ve "Ms. Perfect" dizilerinde birlikte çalışmıştır.

Dizinin ilk bölümü 19 Eylül’de yayımlanacak.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…